Švedijos princesės Madeleine šeima turi puikių naujienų: svajonės pildosi

Švedijos princesė Madeleine su dukra Leonore / Brigitte Grenfeldt/Švedijos karališkųjų rūmų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-28 08:34
Švedijos princesė Madeleine ir jos vyras Chrisas O‘Neillas pranešė apie trečiąjį vaiką, rašo People.com.

Kad laukiasi trečiosios atžalos Švedijos princesė patvirtino socialinėje feisbuko paskyroje. 35 metų moteris rašė, kad jiedu su vyru labai džiaugiasi ir yra palaiminti galėdami patvirtinti šią žinią.

Apie šeimos pagausėjimo planus princesės vyras Chrisas O‘Neillas užsiminė dar praėjusiais metais. Kalbėdamas su leidiniu „Expressen“ jis neslėpė, kad jiedu su žmona mielai padovanotų pasauliui dar vieną ar du mažus stebuklus.

„Norime daugiau vaikučių. Abu svajojame sukurti didžiulę šeimą“, – tuomet kalbėjo jis.

Vyras aiškino, kad teks šiek tiek palaukti, kol princesė Leonore (3) ir princas Nicolas (2) ūgtels, nes norisi kūdikiams atiduoti visą reikiamą priežiūra, tačiau neslėpė norintis mažiausiai dar dviejų vaikučių.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„People“ Madeleina teigė, kad jos kasdieninė rutina kol kas tokia pati. Moteris pusryčiauja su vaikais, tuomet keliauja su jais į parką, mat mažoji Leonore turi daug energijos. Mama stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su mažyliais, skirti jiems pakankamai dėmesio. Laukimo laikotarpiu ji jaučiasi puikiai.

Švedijos princesė ir Chrisas O‘Neillas susituokė 2013 metais, pora iš Niujorko 2015-ais persikėlė į Londoną, kur šiuo metu ir gyvena.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai