Švedijos princesė Madeleine tapo mama – jai gimė pirmoji atžala

Švedijos princesė Madeleine ir Chrisas O'Neillas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-21 09:09
Švedijos princesė Madeleine su vyru finansininku Christopheriu O'Neilu tapo tėvais – porai gimė pirmoji dukra.

Penktadienio rytą Švedijos karališkieji rūmai pranešė, kad princesės Madeleine  pirmagimė gimė vasario 20-ąją Niujorke, kur princesė ir jos vyras gyvena. Mergaitė gimė 22.41 val. vietos laiku.

„Viskas praėjo gerai. Mama ir kūdikis jaučiasi gerai“, – TT naujienų agentūrai sakė Karališkųjų rūmų atstovė spaudai Annika Sönnerberg.

Kol kas nėra žinoma, ar princesės Madeleine dukra turės kokį nors titulą – jos vyras po vedybų su princese atsisakė titulų ir panoro likti paprastu piliečiu. Mergaitė, kurios vardas dar nėra žinomas, yra penkta eilėje į Švedijos sostą, tačiau pagal šalies įstatymus karūną perimti gali tik Švedijoje užaugęs karališkosios šeimos palikuonis. Tapti Švedijos karaliene yra ruošiama princesės Victorios, vyresniosios Madeleine sesers dukra Estelle, kuri vasario 23-iąją švęs antrąjį gimtadienį.

31-erių princesė Madeleine yra jauniausias Švedijos karaliaus Carlo XVI Gustafo ir karalienės Silvios vaikas.

Princesė Madeleine su finansininku Christopheriu O'Neillu susižadėjo 2012-ųjų spalį, o kitų metų birželį iškėlė vestuves. Apie laukintį šeimos pagausėjimą pora pranešė pernai rugsėjį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai