Švedijos princesė Madeleine paskelbė savo vestuvių datą

Švedijos princesė Madeleine su sužadėtiniu Christopheriu O'Neillu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-24 00:57
Švedijos karališkieji rūmai sekmadienį pranešė, kada vyks princesės Madeleine vestuvės. Už JAV verslininko Chriso O’Neillo princesė ištekės vasarą, rašo spiegel.de.

Karališkųjų rūmų koplyčioje pora susituoks birželio 8 dieną. Vestuvių datą Švedijos karališkieji rūmai paskelbė sekmadienį, kuomet karalienė Silvia šventė savo 69-ąjį gimtadienį.

Apie savo sužadėtuves pora paskelbė spalį. Madeleine ir Chrisas pora yra dvejus metus, jie kartu gyvena Niujorke.

Prieš porą metų Madeleine buvo susižadėjusi su Švedijos teisisininku Jonu Bergströmu, tačiau maždaug po pusmečio sužadėtuvės buvo atšauktos. Manoma, kad priežastimi tapo teisininko nuotykiai jo slidinėjimo atostogų metu. Tuomet vyras poilsiavo be princesės. Madeleine pasitraukė iš viešojo gyvenimo ir persikėlė į Niujorką, kur dirba savo mamos įkurtame Pasauliniame vaikų fonde. Šiame mieste per savo draugus princesėi susipažino su Ch.O‘Neillu.

Paskutinės karališkosios vestuvės Švedijoje vyko 2010 metų birželio 19-ąją. Tuomet už savo ilgamečio trenerio Danieliaus Westlingo ištekėjo dabar 35-erių metų princesė Victoria. Šių metų vasarį porai gimė dukra Estelle. 
 
 
 
 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai