Švedijos princesė Madeleine kopijuoja Kembridžo hercogienę Catherine?

Sužadėtuvių nuotraukos: Madeleine ir Christopheris O'Neillas (kairėje) bei princas Williamas ir Catherine / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-02 19:57
Neseniai susižadėjusi Švedijos princesė Madeleine ir jos būsimas vyras, Niujorko bankininkas Christopheris O'Neillas, paviešino asmeninio albumo nuotraukas, kuriose porelė meiliai glaustosi ir pozuoja prieš fotoaparato objektyvą. Tačiau internautai netruko pastebėti, kad princesė kopijuoja Kembridžo hercogienę Catherine.

Švedijos princesės ir jos sužadėtinio fotosesija buvo paviešinta prieš savaitę įvykusių sužadėtuvių proga. Nuotraukoje princesė Madeleine ir jos sužadėtinis stovi apsikabinę, lygiai taip pat kaip 2011 metais darytoje nuotraukoje pozuoja Kembridžo hercogienė ir hercogas – Catherine ir Williamas. Didžiosios Britanijos karališkąją porą fotografavo garsus žvaigždžių fotografas Mario Testino, o Švedijos porą – prancūzas fotografas Patrickas Demarchelier.

Dailymail.co.uk rašo, kad Švedijos princesė pozavo savo sužadėtinio glėbyje ir demonstravo prabangų sužadėtuvių žiedą, panašiai kaip ir Kembridžo hercogienė ir hercogas Catherine bei Williamas. Abiejų moterų stiliaus panašumas skirtingose fotosesijose stulbinantis. Skirtingu metu jos pozavo apsirengusios panašiai – paprastas šviesias palaidines. Internautai atkreipė dėmesį, kad Madeleine ir Catherine plaukai taip pat atrodo vienodai. Princesė, kaip ir Kembridžo hercogienė nuotraukose pozavo palaidais banguotais plaukais.

Užsienio žiniasklaida ėmė svarstyti ar šie panašumai tik atsitiktinumas, o komentatoriai ėmė juokauti, jog nenustebtų karališkų vestuvių dieną išvydę Švedijos princesę dėvinčią Kembridžo hercogienės Catherine vestuvinę suknelę, padabintą ilgu nuometu.

Kembridžo hercogienės Catherine ir Švedijos princesės Madeleine panašumus galite išvysti čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai