Švedijos princas Carlas Philipas susituokė su buvusia manekene Sofia Hellqvist

Princas Carlas Philipas ir Sofia Hellqvist / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-13 07:57
Šeštadienį visa Švedija švenčia dar vienas karališkąsias vestuves – vienintelis karaliaus Carlo XVI Gustafo ir karalienės Silvios sūnus princas Carlas Philipas (36 m.) šeštadeinį susituokė su savo išrinktąja Sofia Hellqvist (30 m.).
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Princas Carlas Philipas, kuris yra trečias eilėje į Švedijos sostą, ir Sofia Hellqvist amžiną meilę vienas kitam prisiekė šeštadienio popietę Karališkųjų rūmų koplyčioje Stokholme.

Nors Švedijos princo vestuvėse ir netrūko prabangos, tačiau jos buvo kuklesnės nei prieš penkerius metus vykusios jo sesers Victorios vestuvės, mat ji yra pirmoji eilėje į sostą ir vieną dieną taps Švedijos karalienė.

Prie altoriaus nuotaką vedė jos tėvas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Po viešos ceremonijos ir duoklės tautai bei fotografams, vyko uždaras vestuvių vakarėlis. Nors jame dalyvavo nemažai aristokratų iš visos Europos, buvo žadama, kad vakarėlis tikrai nebus nuobodus, mat jame gros ir svečius šokdins pasaulyje garsus švedų didžėjus Avicii bei elektropop muzikos duetas „Icona Pop“.

Princas Carlas Philipas ir Sofia Hellqvist pora yra nuo 2010-ųjų. Jiedu susižadėjo pernai birželį ir iš karto nusprendė, kad susituokti nori ateinančių metų birželį, mat tokiu metu Švedija yra nepaprastai graži.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Iš erotinio modelio – į gerbiamą damą

Sofia Hellqvist Švedijoje išgarsėjo dar prieš tapdama princo mergina – 2004 metais ji apsinuoginusi pozavo vyrų žurnalui, o dar po metų dalyvavo televizijos šou „Paradise Hotel“, kurį švedų žiniasklaida praminė „skandalų realybės“ šou.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Dėl gana skandalingos savo praeities Sofia Hellqvist ilgai buvo laikoma netinkama pora princui, tačiau ilgainiui jos įvaizdis visuomenės akyse smarkiai pasikeitė. Dėl meilės princui Sofia Hellqvist metė manekenės darbą ir pasitraukė iš pramogų pasaulio, o dabar ji visą savo laiką skiria labdaringai veiklai.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai