Švedijos princas Carlas Philipas ir princesė Sofia laukia šeimos pagausėjimo

Princas Carlas Philipas su žmona princese Sofia ir sūnumi princu Alexanderiu / Kungahuset.se nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-23 18:20
Švedijos princo Carlo Philipo žmona princesė Sofia laukiasi antro kūdikio, praneša oficialus Švedijos rūmų puslapis kungahuset.se. Princesė antrą vaiką turėtų pagimdyti rugsėjį.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad laukiame vaikelio, broliuko ar sesutės princui Alexanderiui. Laukiame naujo šeimos nario ateinant į šį pasaulį“, – sakė princas Carlas Philipas ir princesė Sofia.

Rūmai pažymi, kad princas dalyvaus visuose pavasarį ir vasarą numatytuose oficialiuose renginiuose.

Žmonės.lt primena, kad jau kurį laiką sklido kalbos, jog princesė Sofia laukiasi antro vaiko. Gandus paskatino princesės išvaizda – ji dažnai atrodo išbalusi ir pavargusi, ką galima paaiškinti pirmųjų nėštumo mėnesių sunkumu.

Maža to, per vienus pastarųjų oficialių pietų – su Švedijoje apsilankiusiu Kanados generalgubernatoriumi Davidu Johnstonu – gėlėta suknele vilkinti Sofia rankas kone demonstratyviai laikė ant pilvo, tarsi bandydama jį apsaugoti nuo smalsuolių žvilgsnių.

Tuo, kad Sofia gali ne tik būti puiki mama, bet ir derinti motinystę su pareigomis rūmuose, tautiečiai turėjo laiko įsitikinti – pernai balandį susilaukusi sūnaus Alexanderio, ji spėja ir leisti laiką su juo, ir plušėti rūmų labui.

„Motinystė – nuostabus dalykas“, – viename iš retų interviu sakė princesė Sofia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai