Švedijoje iškilmingai pakrikštytas keturių mėnesių princas Alexanderis

Švedijos princo Alexanderio krikštynos / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-10 09:09
Penktadienį Švedijoje iškilmingai pakrikštytas jauniausias Švedijos karališkosios šeimos narys, princo Carlo Philipo (37 m.) ir jo žmonos Sofios (31 m.) pirmagimis Alexanderis.

Mažasis princas pakrikštytas Drotningholmo karališkųjų rūmų koplyčioje Stokholme.

Princas Alexanderis, kurio pilnas vardas yra Alexanderis Erikas Hubertus Bertilis, per savo krikštynas pademonstravo karališką ir stoišką laikyseną – visą ceremoniją išbuvo ramus ir neišliejo nė ašaros (priešingai nei jo pusbroliai princas Nicolas (1 m. 3 mėn.) ir princas Oscaras (6 mėn.), kurie per savo krikštynas pravirko).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Princo Alexanderio krikštatėviai tapo jo teta, princesė Victoria, Sofios sesuo Lina Frejd bei vaikystės draugė Wendy Larsson, geriausias princo Carlo Philipo draugas Janas-Åke Hanssonas (kuris buvo ir jo vyriausiasis pabrolys per vestuves) bei princo pusbrolis Victoras Magnusonas.

Per šias krikštynas ceremonijoje netrūko vaikų – visas dėmesys krypo mažajai Švedijos karališkosios šeimos kartai, kuri pastaraisiais metais itin pagausėjo. Pusbrolio krikštynas stebėjo būsimoji Švedijos karalienė, Švedijos princesės Victorios dukra Estelle (4 m.) su pavasarį gimusiu broliuku Oscaru, princesės Madeleine dukra Leonore (2 m. 6 mėn.) ir sūnus Nicolas.

Žmonės.lt primena, kad princas Carlas Philipas ir princesė Sofia sūnaus, kuris yra penktas eilėje į Švedijos sostą, susilaukė balandžio 19-ąją.

Vienintelis Švedijos karaliaus Carlo XVI Gustafo ir karalienės Silvios sūnus su buvusiu modeliu Sofia Hellqvist susituokė 2015-ųjų vasarą, birželio 13-ąją.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt
Temos:
Švedija Aktualu

Naujausi straipsniai