Švedijoje dainininką Deividą Bastį su žmona Agne maloniai nustebino sūnus Armandas

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-07 10:10
Šeimos pagausėjimo gruodžio mėnesį laukianti Agnės (27) ir Deivido (30) Basčių šeimyna šaltajam metų sezonui prasidėjus nusprendė trumpai pakeliauti. Aplankyti giminių į Švediją jiedu pirmą kartą leidosi su 4 metų sūnumi.

Agnė, Deividas ir Armandas lankėsi nedideliuose miesteliuose Erebru ir Liudvika.

Vienas iš miestelių vaikelio besilaukiančiai Agnei priminė lietuvišką Kuršių Neriją. Moteris pasakojo, kad nors nieko ypatingo nenuveikė, bet buvo smagu išvysti giminaičius ir gerus draugus, aplankyti vietos įžymybes. „Jie ten gyvena jau 5 metus, tad tikrai pasiilgstame vieni kitų. Jaukus miestelis, apsuptas vandens, net architektūriškai man buvo panašus į mylimą Kuršių Neriją“, – Žmonės.lt pasakojo moteris.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Maloniausios staigmenos tėvai sulaukė iš sūnaus Armando, kuris pirmą kartą keliaudamas buvo itin džiaugsmingas ir drausmingai nusiteikęs.

„Šeimyniška kelionė, kad ir netolima, bet buvo pirma, kai skridome visi trys. Pasižiūrėjome, kaip sūnus jaučiasi kelionių metu. Jam labai patiko. Visko klausinėjo, viskuo domėjosi! Tiesa, aš pats truputį nerimavau, visgi pirma kelionė su vaiku ir dar nėščia žmona, bet įsitikinau, kad mes puiki komanda ir jau kitą kartą, gimus antram mažyliui, keliausime keturiese kur nors šiltesnių atostogų. O gal grįšime atgal į Švediją paslidinėti, jau apžiūrėjome trasas, buvusias netoliese“, – džiaugėsi Deividas.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Turbūt ne vienas tėvas, auginantis mažus vaikus, kartais būgštauja ir bijo leistis į tolimesnę kelionę. Jų metu greitai pavargstama. Nuostabu, kad Agnei su Deividu dėl Armando nekilo jokių rūpesčių. „Jokio vargo ir ašarų. Didžiuojuosi sūnumi. Aišku, saldainių ir ledų buvo daugiau, nei namuose“, – šypteli Agnė.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Deividas Bastys išpopuliarėjo muzikiniame projekte „Kelias į žvaigždes 2“, kaip tik tuo metu Agnė tame pačiame projekte šoko drauge su grupe „Tina Dance“.Taip būsimi sutuoktiniai susipažino. Užsimezgė graži draugystė, kuri vėliau išaugo į didžiulę meilę.

Pora auginą sūnelį Armandą, o gruodį jų šeimą papildys dar vienas narys.

Taip pat skaitykite: Kūdikio laukimą Deividas Bastys su žmona Agne įamžino jaukioje fotosesijoje

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai