Švedija išsirinko: į „Euroviziją“ siunčia Konge gimusį dainininką Tusse

Tusse / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-13 23:02
Šeštadienį paaiškėjo, kokią dainą Švedija pasirinko šių metų „Eurovizijai“. Nacionalinės atrankos nugalėtoju tapo Konge gimęs atlikėjas Tusse (19).

Švedija laikoma viena iš geriausiai „Eurovizijoje“ pasirodančių šalių. Skaičiuojama, kad švedų atlikėjai net 25 kartus konkurso finale pateko į penketuką, o nugalėtojo statulėlę parsivežė šešis kartus. Dėl itin sėkmingų pasirodymų, Švedijos nacionalinis finalas pritraukia ir užsieniečių dėmesį.

Jau kurį laiką internete lažybininkai prognozavo, kad pergalę šių metų atrankoje pasieks atlikėja Dotter, tačiau į konkursą švedai išsiuntė dainininką Tusse, atlikusį kūrinį „Voices“.

Tusse kūrinys „Voices“:

Švedija yra viena iš nedaugelio Europos šalių, praėjusiais metais atšaukus „Eurovizijos“ konkursą, organizavusių naują šalies atstovų atranką. 

Pernai „Eurovizijos“ atranką laimėjusi vokalisčių grupė „The Mamas“ su nauja daina turėjo rungtis atrankos finale.

Visgi čia atlikėjos liko už borto. Tusse, surinkęs 175 taškus, ryškia persvarą aplenkė antroje vietoje likusį Ericą Saade, trečią vietą užėmė „The Mamas“, o nuo jų vos vienu tašku atsiliko Dotter.

Švedijos nacionalinėje atrankoje, trukusioje penkias savaites, buvo pristatytos net 28 dainos.

Į Roterdamą vyksiantis 19-metis Tusse gimė Konge. Prieš šešis metus į Švediją kartu su pabėgėliais atvykusio dainininko žvaigždė šalyje suspindo 2019 metais, kai atlikėjas laimėjo muzikinį šou „Swedish Idol“.

Prieš tai, 2018 metais, jis dalyvavo „Swedish Got Talent“. Tusse pateko į šou pusfinalį ir išleido debiutinį singlą „My Soul Is Calling You“, kurį skyrė mirusiai mamai.

Naujausi straipsniai