Švedė Pixee Fox dėl svajonės atrodyti kaip animacinio filmuko herojė išsioperavo šonkaulius

Pixee Fox / „Facebook“ nuotr. ir stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Iš Švedijos kilusi ir šiuo metu JAV gyvenanti Pixee Fox savo išvaizdai tobulinti jau išleido daugiau kaip 120 tūkst. JAV dolerių (113 tūkst. eurų). Moters tikslas – atrodyti kaip animacinių filmukų herojė, rašo „People“.

„Mane visada įkvėpdavo animaciniai filmukai ir „Disney“ filmai – visos tos kūno formos ir mažyčiai liemenys, – „Barcroft TV“ sakė švedė. – Žmonės dažnai prie manęs prieina ir sako: „Neįsižeisk, bet tu atrodai kaip iš animacinio filmuko“. Man tai yra komplimentas.“

Dar prieš pradėdama didžiuosius išvaizdos pokyčius moteris sako laikiusi save panašia į fėją Tinkerbell iš „Piterio Peno“, tačiau dabar, išleidusi krūvą pinigų kosmetinėms procedūroms, ji labiau primena seksualiąją Jessicą Rabbit iš filmo „Kas pakišo triušį Rodžerį“.

Pixee Fox jau yra pasidariusi keturias krūtų didinimo operacijas, pasididinusi lūpas, pasikėlusi kaktą, pasitobulinusi nosį, akių vokus, skruostikaulius, pasidariusi brazilišką užpakaliuko pakėlimo procedūrą, permanentinį makiažą ir kt. Be to, ji kiaurą parą nešioja liemenį sumažinantį korsetą ir net sporto salėje nenusiauna aukštakulnių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Motina ir dukra išleido 56 tūkst. svarų plastinėms operacijoms, kad būtų panašios į Katie Price

Pixee Fox / „Instagram“ nuotr.

Naujausia procedūra, kuriai ji pasiryžo – tai sudėtingas šešių šonkaulių pašalinimas, kainavęs jai 9 tūkst. JAV dolerių (8,5 tūkst. eurų). Moteris ilgai ieškojo chirurgo, kuris sutiktų jai tai padaryti, mat ši procedūra itin pavojinga ir nerekomenduojama. Tačiau Pixee Fox, puikiai suvokdama riziką, nutarė įgyvendinti savo svajonę ir po ilgo gijimo pagaliau džiaugiasi rezultatais – itin mažyčiu liemeniu.

Pasaulyje yra šeši milijardai žmonių, kodėl visi turi būti vienodi?

Šiuo metu Pixee Fox liemuo yra vos 40 cm. Jai trūksta tik dviejų centimetrų, kad pagerintų šiuo metu esantį liekniausio liemens pasaulyje rekordą.

„Esu labai arti rekordo ir manau, kad kai pilnai pagysiu ir vėl galėsiu sportuoti pilnu pajėgumu ir tęsti sau įprastą gyvenimo būdą, greitai pasieksiu 35 cm“, – džiaugėsi Pixee Fox.

Nors yra pasidariusi gausybę plastinių operacijų, moteris nežada sustoti. Artimiausi jos tikslai – klubų ir sėdmenų implantai.

„Aš tikrai esu labai patenkinta tuo, kaip dabar atrodau, bet vis dar matau, ką reikia pataisyti“, – sakė ji.

Švedė Pixee Fox svajoja atrodyti kaip animacinio filmuko herojė (6 nuotr.)

Pixee Fox „Instagram“ tinkle turi 150 tūkst. sekėjų, kurie laiką ją savo įkvėpimu, tačiau moteris tikina, kad tikrai neskatina kitų žmonių darytis plastines operacijas.

„Mano tikslas nėra įkvėpti kitus darytis plastines operacijas, – aiškina ji. – Ką aš noriu padaryti, tai pasiųsti žinutę, kad svarbu, nepriklausomai nuo to, ką nusprendi, siekti savo svajonės ir būti savimi.“

Atsakydama į kritiką, kurios taip pat nemažai sulaukia, Pixee Fox atkerta: „Pasaulyje yra šeši milijardai žmonių, kodėl visi turi būti vienodi?“

Skaitykite daugiau