Svečiuose pas Laurą ir Šarūną Mazalus: kaip mažą kotedžą pavyko pritaikyti didelei šeimai?

Svajingas paveikslas už šeimos nugaros – Algio Kriščiūno reprodukcija „Dreams Behind Us“ / Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto"
BEATRIČĖ JUREVIČIŪTĖ
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš pusantrų metų restorano „Vaflių namai“ ir internetinės parduotuvės „beMAD“ įkūrėjai, žurnalistai Laura (30) ir Šarūnas (32) Mazalai sostinės Žvėryną iškeitė į Antakalnį. Anksčiau gėrėjosi vaizdu į upę, o dabar miško pakraštyje džiaugiasi pušų ir eglių gaiva.

Ir čia vos telpame!

Kai Laura su Šarūnu sužinojo, kad, be dukrų Deimilės ir Aurėjos, netrukus susilauks ir sūnaus, į Neries upę žvelgiantis ankstesnis būstas šeimai pasidarė per mažas. Gimus Matijui visi persikraustė į naują vietą. Labiausiai buvo išsiilgę pro langus patenkančių saulės spindulių, todėl ieškodami naujų namų pirmiausia kreipė dėmesį, kad langai žvelgtų į pietų pusę, o ir šiuos kaip reikiant išsididino.

Tačiau vos įsikėlę čia, kotedže, neužsisėdėjo: keliavo po Lietuvą, vyko ilgų atostogų į Tailandą, darbo dienas leido vadovaujamame restorane. Po pusmečio atslinkusi pandemija ir užsidarymas tarp keturių sienų leido jiems dar geriau suvokti, ko namuose reikia, kas ne taip patogu, kuo papildyti erdves, kad čia taptų dar jaukiau. Vienur trūko lentynų, kitur – kokio menkniekio. „Šarūnas iki šiol juokiasi, kad vis dar nežinau, kuris jungiklis skirtas kuriam šviestuvui“, – šypsosi Laura.

Skaitykite daugiau