Svečiuose pas Indrę Trusovę: interjerą kūrė tokį, kad tiktų ir gyvenimui, ir instagramui

Indrė Trusovė / Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
BEATRIČĖ JUREVIČIŪTĖ
Šaltinis: Žmonės
AA

„Daug sportuoju lauke, todėl galėdama bėgioti miške, prie pat upės ar ežero gaunu dar daugiau malonumo. Išlekiu iš namų – ir aš jau šalia Žaliųjų ežerų, Neries upės. O ir miesto centras ne taip toli“, – sako prieš dvejus su puse metų Vilniuje su šeima įsikūrusi dietistė, kulinarinės knygos autorė Indrė TRUSOVĖ (34).

Indrė kilusi iš Klaipėdos, jos vyras Rytis – iš Panevėžio, o susipažino jiedu gyvendami Airijoje. Iš ten persikraustė į Jungtines Amerikos Valstijas, bet nutarę gyvenimą kurti Lietuvoje įsigijo namus Indrės gimtajame mieste. „Nebuvo lengva adaptuotis uostamiestyje, nes jau buvome pratę prie amerikietiško ritmo, didelių atstumų. Vasarą Klaipėdoje didesnis šurmulys, bet žiemą pasidaro gana niūru... Sykį vyrui ir sakau: „Gal kraustomės į Vilnių?“ Ir jis sutiko. Keisti gyvenamąją vietą paskatino ir tai, kad man sparčiai daugėjo pramoginių ir darbo renginių sostinėje. Dalyvaudavau sveikos gyvensenos konferencijose, skaitydavau paskaitas, o norėdama būti pastebėta negali tokių dalykų praleisti. Pabodo kelis kartus per savaitę iš pajūrio su vaiku vykti į sostinę, degalinėje laisvalaikio aprangą keisti į kostiumėlį, o grįžtant namo – vėl šokti į treningus. Pavargau. Tad per tris mėnesius pardavę butą Klaipėdoje įsikėlėme į kotedžą Vilniuje.“


Būsto paieškos kiek užtruko, nes Vilniuje Indrė žinojo tik Katedros aikštę ir Gedimino prospektą, todėl į pagalbą atėjo statybų versle dirbanti vilnietė draugė. Pamatę skelbimą, kad parduodamas jau pastatytas kotedžas prie pat Žaliųjų ežerų, nulėkė jo apžiūrėti ir vos čia įėję suprato, kad nori jame gyventi. „Aplankė tas jausmas... Patiko vieta, o ir draugės tėvai gyveno netoliese, todėl mus nuramino, kad apylinkės tikrai sužavės. Kadangi patys statybose nieko nenusimanėme, sugužėjo visa profesionalų komanda ir namą patikrino nuo pamatų. Išgirdę patikinimą, kad viskas gerai, pasirašėme pirkimo sutartį ir ėmėme kurti interjerą“, – prisimena knygos „Sveika ir gardu“ autorė.

Skaitykite daugiau