Svarstyklės – žaviosios Zodiako diplomatės

Svarstyklių ženklas / 123RF.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-20 19:30
Rugsėjo 24–spalio 22 dienomis gimusiuosius globojanti Venera ir Oro stichija apdovanoja nepaprastu žavesiu ir patrauklumu, draugiškumu ir diplomatiniais gebėjimais. Tačiau Svarstyklių prigimtis, kaip ir pats jų ženklas, labai prieštaringa. Ar jums teko su tuo susidurti?

Vienas dalykas niekada nesikeičia – šie žmonės visada ir visur siekia harmonijos, nepakenčia konfliktų, trokšta grožio ir meilės.

Šio ženklo atstovai labai sąžiningi, nuoširdūs ir atidūs. Jų nepakartojamas estetikos jausmas, išmintingas elgesys, todėl tai yra draugai, kurie bus šalia jūsų ilgus metus. Kita vertus, nors atrodo linksmi ir sėkmės lydimi žmonės, tačiau jų prieštaringa prigimtis lemia, kad gali būti tiek pat patrauklūs, kiek ir atstumiantys. Priklauso, kiek gerai ir artimai juos pažįstate. Svarstyklės labai nepastovios. Jų aktyvumą ir nenuilstamą darbą gali keisti visiška apatija ir nuobodulys. Tiesa, vienas dalykas niekada nesikeičia – šie žmonės visada ir visur siekia harmonijos, nepakenčia konfliktų, trokšta grožio ir meilės. Be to, tai komandos žmonės, kuriems vieniems ką nors daryti yra labai sunku.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip sutikti jaunatį skirtingų Zodiako ženklų atstovams

Kad atskleistų save, ieško partnerio

Ar atkreipėte dėmesį į tai, kad Svarstyklės yra vienintelis horoskopo ženklas, nesusijęs su gyvybe? Gal dėlto šio ženklo žmonės dažnai yra labai gražūs, mieli, bet šalti, o susikurtas įvaizdis joms gali būti svarbiau už dvasinius dalykus. Venera juos apdovanoja noru patikti ir būti įvertintiems, tačiau Svarstyklės išmintingos – dėl įvertinimo niekada neatsisakys savo principų. Nes būdamos vienos jos negali taip gerai atskleisti savo individualumo, kaip šalia esant partneriui. Net ir pats šio ženklo pavadinimas daugiskaitinis. Tad šio ženklo atstovai visada ieško partnerių.

Tai didelio intelekto žmonės, kurie nuolat ieško žinių, naujų idėjų, geba tinkamai analizuoti ir suvokti visuomeninius reiškinius, o nemenka intuicija joms padeda realiai vertinti įvykius, tad puikiai gali padėti kitiems gerais patarimais. Kadangi yra labai diplomatiškos, Svarstyklės dažnai užima taikdario vaidmenį, tai Temidė, kuri laikydama svarstykles rankose geba tinkamai pasverti, kas teisus, o kas ne. Jų gebėjimas bendrauti ir geranoriškumas gali išspręsti daugelį problemų. Supykusias jas pamatyti didelis įvykis, tačiau, kaip minėta, šio ženklo atstovai prieštaringos asmenybės, tad jei jų kantrybės taurę perpildysite, išgirsite tai, ko niekada nepamiršite. O kadangi jų pyktis greitai atlėgsta ir itin retai apima, vėliau niekaip negalėsite suvokti, kad šis žmogus galėjo taip pasisakyti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką apie jus byloja jūsų delno forma

Ne šiandieninio pasaulio žmonės

Jų ginklai – diplomatija, kompromisai, susitarimai. Dėl šių savybių, jei kovojama skirtingais ginklais, Svarstyklės pralaimi nelygioje kovoje.

Nors tarp Svarstyklių ženklo atstovų rasite daug žymių žmonių, itin daug dizainerių, grožio ir mados industrijos atstovų, žurnalistų, vis dėlto joms neretai būna sunku gyventi dabartiniame pasaulyje, kuriame norint pasiekti tikslą reikia turėti itin tvirtą charakterį, o kartais būti net ir žiauriam. Nes Svarstyklės nepakenčia atviros kovos, tiesmukiškumo, konkurencijos ir agresijos. Jų ginklai – diplomatija, kompromisai, susitarimai. Dėl šių savybių, jei kovojama skirtingais ginklais, Svarstyklės pralaimi nelygioje kovoje. O kadangi pykčių nepakelia, geriau nusileidžia arba vos pradėjusios siekti tikslo nuleidžia rankas.

Jei kalbėtume apie pinigus, šio ženklo atstovai visada puikiai geba tvarkytis su esamais finansais, nesvarbu, ar jie dideli, ar tik vidutiniai, nes harmonijos ir pusiausvyros siekis juos verčia atsidėti juodai dienai ir tinkamai planuoti.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai