Svarstote iš tamsiaplaukės virsti blondine? Kim Kardashian kirpėjas pataria, kaip nesugadinti plaukų

Kim Kardashian / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-28 20:23
Ne pirmąkart realybės šou žvaigždė Kim Kardashian iš juodaplaukės tapo platinine blondine. Turbūt ne vienai kilo klausimas, kaip įmanoma per vieną kartą taip nušviesinti plaukus ir jų nesugadinti? Tiesa tokia, kad tai įvyksta ne per vieną kartą. Ir to tikrai nepatartina daryti pačioms namuose.

Chrisas Appletonas yra tas žmogus, kuris natūraliai tamsią Kim pavertė platinine blondine. Plaukų stilistas vogue.co.uk atskleidė, kad šis procesas prasideda maždaug prieš mėnesį – plaukams paruošti ir sustiprinti naudojamos drėkinamosios, atstatomosios kaukės, pakerpami plaukų galiukai. Taip pat reikia nustoti naudotis plaukų džiovintuvu, karštomis žnyplėmis ir viskuo, kas gali pakenkti plaukams.

„Su Kim mes iš tiesų užtrukome ilgiau nei savaitę, kol išgavome spalvą. Pradžioje šviesinome juos dalimis, tuomet porą dienų stiprinome plaukus su „Olaplex“ technologija ir tuomet vėl dažėme“, – pasakojo plaukų stilistas.

Jis pridūrė, kad kai taip smarkiai šviesinami plaukai, reikia itin daug investuoti į jų priežiūrą – atstatomąsias procedūras bei tinkamus kosmetikos produktus. Antraip plaukai gali smarkiai išsausėti, pradėti lūžinėti ir tektų juos nukirpti.

Tai itin drastiška procedūra, todėl reikia gerai apsvarstyti ir pasitarti su geru specialistu. Jei dažant plaukus jie bus nudeginti, net ir išgauta pageidaujama spalva neatrodys gerai.

Prieš šviesinant plaukus Chrisas Appletonas pataria išmėginti šviesų peruką – įsitikinti, kad atspalvis tinka prie jūsų akių ir veido odos spalvos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai