Švarkas – vienas universaliausių drabužių. Keli skirtingi būdai kaip jį derinti

Švarkų tendencijos/ Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Greta Kukštaitė
Publikuota: 2020-01-14 08:00
Švarkas – tai tas drabužis, kurį savo spintoje privalo turėti kiekviena stilinga moteris. Jis ne tik gelbsti tais atvejais, kai „nėra ką apsirengti“, bet ir akimirksniu pagyvina bet kokį drabužių derinį, tad jo pagalba susikursite daugybę skirtingų įvaizdžių.

Investuokite į kokybišką griežto kirpimo švarką, kuris tiks prie visų jūsų spintoje turimų drabužių. Visgi, kiekviena mada ir stiliumi besidominti moteris patvirtintų, jog švarkų niekada nebus per daug, tad pagalvokite bent apie kelis skirtingus jų variantus – klasikinį juodą, languotą, prailgintą arba oversize tipo. Svarbu, jog jis nebūtų stipriai įliemenuotas ir per trumpas, tad saugiausias variantas – iki klubų ar net šiek tiek ilgesnis.

Kaip jau minėjome, investuokite į klasiką – juodą tiesaus kirpimo švarką. Jis derės tiek prie kasdienių nieko neišsiskiriančių derinių, pavyzdžiui, prie džinsų ir baltų marškinėlių, marškinių ar megztinio, tiek prie trumpos vakarinės suknelės, kuriai suteiks šiek tiek griežtumo.

View this post on Instagram

@luckylilu

A post shared by WOMANSLOOK (@womanslook) on

View this post on Instagram

Merry Christmas ⛄️❄️

A post shared by Julie (@leasy_inparis) on

Languotas švarkas – tai itin stilinga įvaizdžio dalis, galinti pagyvinti net nuobodžiausią drabužių derinį. Nesvarbu ar pasirinksite juodai baltą, pilką, rudą ar kitos spalvos švarką – principas tas pats. Žinoma, monochrominiai įvaizdžiai tituluojami vieni stilingiausių, tad jei dėvite rudą švarką – derinkite kitus panašių atspalvių drabužius, o jei dėvite baltai juodai languotą, rinkitės vienos iš šių spalvų kelnes, tačiau niekada neprašausite ir dėvint džinsus ar kitos prie švarko derančios spalvos kelnes.

View this post on Instagram

A post shared by Olivia Faeh (@oliviafaeh) on

View this post on Instagram

Still in Paris - according to my feed.

A post shared by Sonia Dhillon (@soniaheartsfashion) on

View this post on Instagram

looking for churros

A post shared by Sandra Rodrigues Pinto (@entre_dois) on

Švarką taipogi galite dėvėti ir prie trumpų šortų bei sijonų, priderinant, tarkime, ilgaaulius batus. Taip pat nebijokite sluoksnių – po švarku galite dėvėti, pavyzdžiui, marškinėlius ir megztinį.

View this post on Instagram

Going up...on a Sunday

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

View this post on Instagram

layers >>

A post shared by SOFIA COELHO (@sofiamcoelho) on

Sportiniam įvaizdžiui jis visuomet suteiks griežtumo ir stilingo prieskonio, tad derinkite švarką net ir prie laisvalaikio drabužių – džemperio ar viso sportinio kostiumėlio.

View this post on Instagram

Weekend attire on repeat ➰

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

View this post on Instagram

??‍♀️

A post shared by EMELIE (@emitaz) on

Jei norite pabrėžti liemenį, visada galite sujuosti švarką diržu, ypač jei po švarku dėvite laisvo silueto suknelę ar midi kirpimo sijoną.

View this post on Instagram

Greenery ☘️

A post shared by Ada (@ada_oguntodu) on

Ilgesnio silueto švarkas taip pat gali atstoti ir suknelę. Dėvėkite jį prie ilgaaulių batų ar aukštakulnių batelių įliemenuojant jį diržu – tai suteiks įvaizdžiui elegancijos ir moteriškumo.

 

View this post on Instagram

don’t wear red often so have to make it last?

A post shared by Lauren Johnson (@discodaydream) on

Temos:
Mada Stilius

Naujausi straipsniai