Svarbią Anželai Adamovič dieną viena viešnia atvyko gerokai pavėlavusi

Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-09 14:49
Rugpjūčio 9-osios popietę susituokė viena ryškiausių pramogų pasaulio porų Anžela Adamovič (30) ir Žygimantas Gečas (25). „Pop Ladies“ merginų grupėje dainuojančios nuotakos svečių sąraše visi pasigedo Natalijos Bunkės, kuri yra gera jaunųjų draugė. Pasipuošusi ir su mažuoju Kristupu pašonėje Natalija atvyko gerokai pavėlavusi.

Šiais metais iškelti vestuves tiek Anželai, tiek Žygimantui tapo tikru išbandymu. Kūrybiški ir fantazijos nestokojantys įsimylėjėliai nusprendė viskuo pasirūpinti patys. Jokių vestuvių planuotojų, floristų ar dekoratorių. Vienintelis žmogus, kurio prireikė – vestuvių koordinatorė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Sunkiausia jiems buvo išsirinkti bažnyčią. Iš pradžių mąstę apie Telšius, iš kur kilo jaunikis, vis dėlto vestuves kelti jie nusprendė sostinėje. Paprasčiau, kadangi dalis Anželos šeimos gyvena Baltarusijoje ir iki Vilniaus atvykti jiems patogiau.

Šiandien visi laukė ne tik Anželos ir Žygimanto artimųjų, bet ir pramogų pasaulio atstovų. Kartu su Katažina Zvonkuviene ir Natalija Bunke dainuojanti nuotaka, kaip manoma, turėjo pasikviesti ne vieną žinomą asmenį.

Dauguma stebėjosi, kai užsivėrus bažnyčios durims ir prasidėjus ceremonijai niekur nebuvo matyti Natalijos Bunkės.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Su sūnumi Kristupu Anželos kolegė atvyko gerokai pavėlavusi. Tamsiai mėlyna suknele pasipuošusi Natalija skubėjo nešina gėlėmis. Nusišypsojusi ji nėrė pro bažnyčios duris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai