Svaras – apie laimę ir tai, kas svaru ir prasminga

Gabrielius Liaudanskas-Svaras / Martyno Ambrazo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Daug laiko praleidžiu su įvairiausiais žmonėmis, nes žmonių tyrinėjimas yra vienas iš mano gyvenimo kelių“, – sako muzikantas, grupės „G&G Sindikatas“ narys ir įkūrėjas Gabrielius Liaudanskas-Svaras.

O tyrinėja jis žmones, bandydamas padėti jiems išsiaiškinti, ko jie nori gyvenime.

„Daug važinėju su diskusijomis po įvairiausias vietas – nuo įstaigų tam tikrų, įkalinimo vietų, ligoninių, vaikų, bendruomenių, mokyklų, dar visokiausių, ir, iš esmės, važinėdamas aš visąlaik šneku apie vieną ir svarbiausią dalyką – ko nori kiekvienas žmogus gyvenime, ką jis nori pasiekti – t. y., būti laimingu. Kelių – milijardas. Net daugiau nei milijardas. Kiekvienas turi savo supratimą, kas jį galėtų vesti, arba neturi. Bet, jeigu tu pradedi su juo apie tai kalbėti, jis susimąsto, kad galbūt toks supratimas jame gyveno, tik jis niekada apie tai nepagalvojo.

„Kokie mes bebūtume protingiausi šios planetos gyventojai, mes, be pasikartojimo – niekaip. Jeigu mes vieną kartą gyvenime pasakysime savo antrajai pusei, kad ją mylim, to neužteks. Deja, neužteks. Net ne deja. Čia kaip tam senoviniam anekdote – „jeigu kas pasikeis – pasakysiu“. Ne, mums reikia kartotis. Mums reikia motyvacijos“, – sako žinomas atlikėjas.

Plačiau apie viską, kas svaru ir prasminga – „Žinių radijo“ laidoje „Laimės kodas“.

Skaitykite daugiau