Svajonių nuotaka tituluojama Milita Daikerytė: „Vestuvės – mano kasdienybė“

Milita Daikerytė / Ana Rosso nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dažnai girdime garsius vyrus apibūdinant - svajonių jaunikis. Juo buvo ir Marijonas Mikutavičius, ir ne vienas krepšininkas, aktorius ar net akordeonininkas Martynas Levickis. O štai svajonių nuotakų Lietuvoje nedaug. Viena jų - verslininkė, makiažo meistrė, grožio studijos „Studio M“ įkūrėja Milita Daikerytė. 20-metė mergina antros pusės neturi, todėl drąsiai galėtų tapti Lietuvos svajonių nuotaka.

„Vestuvės - mano kasdienybė, nes nuo pavasario iki rudens puošiame daugybę nuotakų. Todėl puikiai žinau visas vestuvių madas, seku ir grožio tendencijas, todėl nusprendėme pristatyti nuotakų įvaizdžius, kuriuos rekomenduojame rinktis kitų metų vestuvėms. Galima sakyti, atskleidžiame, kaip gali atrodyti svajonių nuotaka“, - kvatoja Milita. Tad nors pati vestuvių neplanuoja, sutiko būti nuotakos modeliu.

„Fotosesijos esmė - keturi skirtingi įvaizdžiai, kurie skiriasi pagal metų laikas. Kiekvienam sezonui salono meistrai siūlo rinktis kitokią šukuoseną, kuri pritaikyta ir praktiškai, ir kitokį makiažą“, - apie idėją pasakojo M.Daikerytė. Visą fotosesiją ir jos idėjas bus galima pamatyti vestuvių žurnale „Išteku.lt“, kuris pasirodys didžiausios vestuvių parodos metu spalio 21-22 dienomis parodų rūmuose „Litexpo“, o vėliau bus platinamas visoje Lietuvoje.

Milita ne tik pristatė keturias skirtingas šukuosenas bei keturis skirtingus makiažus, bet ir originalią vestuvinę puokštę: „Norėjosi kažko netradicinio, todėl pagalvojau, jog būtų labai smagu puokštė be gėlių. Juk tokios tinka visiems metų laikams? Taip „Instagram“ atradau tokių puokščių kūrėją „Gėlių nėra“. Visą šią fotosesiją įamžino Ana Rosso.“

Tiesa, nors M.Daikerytė atrodo lyg tikra nuotaka, vienam dalykui ji pasakė griežtą „ne“ - nesifotografavo su nuotakos suknele. „Nors atrodo, kad esu apsirengusi, kaip nuotaka, iš tiesų tai baltas kostiumėlis iš „Newmood“. Esu prietaringa - nenoriu vilkėti tikros vestuvių suknelės iki savo vestuvių“, - šyptelėjo grožio meistrė.

Daugiau Militos grožio patarimų laukia seminaruose nuotakoms, kuriuos ji rengs vestuvių parodos „Išteku.lt“ metu, o asmeninių patarimų ir net procedūrų gausite „Studio M“ stende.

Skaitykite daugiau