Svajonių jaunikis George'as Clooney Italijoje vedė advokatę Amal Alamuddin

Amal Alamuddin ir George'as Clooney / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-27 22:41
Holivudo žvaigždė George'as Clooney (53 m.) ir jo sužadėtinė teisininkė Amal Alamuddin (36 m.) intymios ceremonijos Venecijoje metu pagaliau tarė lemtingąjį „taip“, praneša People.com. Pora susituokė prabangiame viešbutyje „Aman Canal Grande“.

Kas sutuokė porą? G.Clooney ir A.Alamuddin susituokė Venecijoje. Vadovauti vestuvių ceremonijai aktorius paprašė italų žurnalisto ir buvusio Romos mero Walterio Veltroni. W.Veltroni, kuris jau kelerius metus yra artimas G.Clooney draugas, 2001–2008 metais buvo Romos meras. 

Ką vilkėjo jaunavedžiai? Ceremonijos metu aktorius buvo pasipuošęs „Armani“ mados namų kostiumu. G.Clooney jau seniai yra G.Armani gerbėjas ir nuolat vilki šio mados magnato kostiumus bei smokingus per filmų premjeras ir apdovanojimų ceremonijas. Tuo tarpu jo nuotaka pasirinko Alexanderio McQueeno mados namų dizainerės Sarah Burton kurtą suknelę.

Kiek svečių susirinko? Puotoje dalyvavo apie 150 svečių – giminaičių ir artimiausių poros draugų, tarp kurių – aktoriai Johnas Krasinski su žmona Emily Blunt, Julianna Margulies, supermodelis Cindy Crawford su vyru Rande Gerberiu, Sandra Bullock, Angelina Jolie ir Bradas Pittas, kitos garsenybės. Garbės viešnia paskelbta nuotakos sesuo Tala. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kuo vaišinosi svečiai? Ir jaunavedžiai, ir svečiai apsistojo „Palazzo Papadopoli“ rūmuose esančiame 7 žvaigždučių prabanga tviskančiame viešbutyje. Svečius pasitiko gausybė putojančio vyno ir sumuštinių viešbučio sode, nuo kanalo triukšmo apsaugotoje oazėje, o paskui vestuvininkai susėdo pagrindinėje bibliotekoje ištaigingos penkių patiekalų vakarienės, kurią ruošė garsus italų šefas,Puotos metu jie vaišinosi italų ir libaniečių virtuvių patiekalais. 

Kas dainavo puotoje? Per iškilmingus pietus susirinkusiems dainavo Andrea Bocelli, puotos metu svečiams koncertavo Lana del Ray.

Informaciją apie savo vestuves G.Clooney ir A.Alamuddin stengėsi nuslėpti iš visų jėgų, tačiau svajonių jaunikiu vadinamo aktoriaus tuoktuvės pasaulio žiniasklaidos dėmesio sulaukė nuo pat žinios apie poros sužadėtuves. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pradžioje buvo skelbta, kad pora tuoksis Italijoje prie Komo ežero, prabangioje aktoriaus viloje. Vėliau paparacai ketino įamžinti G.Clooney ir A.Alamuddin civilinę santuokos ceremoniją Londone, tačiau šioji čia taip ir neįvyko.

Belaukiant garsenybės vestuvių buvo pasklidęs gandas, neva jo mylimoji A.Alamuddin laukiasi, tačiau ši žinia taip ir nepasitvirtino.

George'as Clooney ir Amal Alamuddin susipažino pernai rugsėjį viename labdaringame renginyje, taigi pora nutarė simboliškai susituokti minėdami pirmąsias savo draugystės metines.

G.Clooney gražuolei A.Alamuddin pasipiršo balandžio mėnesį. Tai garsenybei jau antra santuoka – jis buvo vedęs aktorę Talią Balsam,su kuria išsiskyrė 1993 metais. Nuo to laiko jam prilipdyta „svajonių jaunikio“ etiketė. 

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai