Svajonių duetas: Enrique Iglesias ir Kylie Minogue uždainavo kartu

Enrique Iglesias ir Kylie Minogue / „Live Nation“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-21 10:17
Ką bendra turi populiarusis ispanų dainininkas Enrique Iglesias ir australų scenos karalienė Kylie Minogue? Šįmet jie abu pirmą kartą koncertuos Kauno „Žalgirio“ arenoje: Kylie joje pasirodys spalio 31-ąją,o Enriques – gruodžio 2-ąją. Tačiau tai nėra vienintelis dviejų įžymių dainininkų ryšys.

Enrique pelnytai vadinamas širdžių ėdiku, o apie pasimatymą su Kylie fantazuoja milijonai pasaulio vyrų – tai irgi bendras šių patrauklių artistų bruožas. Vienas kitą šie atlikėjai pažįsta jau seniai, ne kartą yra susitikę muzikos apdovanojimų ceremonijose. Tačiau tik šįmet pagaliau padarė tai, ko tikėjosi popmuzikos gerbėjai – uždainavo kartu.

Bendro darbo rezultatas – daina „Beautiful“, įtraukta į abu šįmet išleistus albumus, kurie bus pristatomi koncertuose Kaune: Enrique Iglesio „Sex And Love“ ir Kylie Minogue „Kiss Me Once“. Tai tik dar kartą įrodo, kad abiems atlikėjams ši daina atrodo ypatinga.

„Parašiau šią dainą pernai. Praėjusių metų pabaigoje supratau, kad būtent Kylie yra ta atlikėja, su kuria norėčiau šį kūrinį įrašyti.

Nusiunčiau jai dainos įrašą ir netrukus sulaukiau skambučio. Ji išgirdo dainos „Beautiful“ melodiją ir iškart susižavėjo. Viskas įvyko natūraliai – netrukus susitikomo studijoje ir kartu įrašėme vokalo partijas“, – apie dueto atsiradimą pasakoja Enrique Iglesias.

Jis – vienas dainos autorių. Kūrinį rašyti taip pat padėjo Cher, Tinos Turner, Lady Gagos ir kitų žvaigždžių hitų prodiuseris Markas Tayloras bei grupės „The Ordinary Boys“ lyderis Samas Prestonas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Abu atlikėjai užsiminė, kad šį kūrinį ketinama išleisti singlu ir nufilmuoti jam vaizdo klipą. Tai turėjo įvykti kovą, tačiau kol kas planą griauna tai, jog jų įrašus leidžia skirtingos kompanijos.

„Visa tai – politiniai muzikos leidėjų žaidimai. Bet pasikalbėjome su Kylie ir singlą mes būtinai išleisime, – britų spaudai pažadėjo Enrique. – Esu didžiulis Kylie gerbėjas. Ji miela, scenoje yra daug metų, bet išlieka tokia pat seksuali. Žaviuosi moterimis, kurios sugeba ilgai išlikti viršūnėje. Muzikos versle dominuoja vyrai, kurie dažnai yra šikniai“.

Komplimentų savo muzikiniam partneriui negaili ir Kylie. Žavioji scenos diva prisipažino, kad jai buvo garbė dirbti su Enrique, kurį ji laiko labai talentingu.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Ši daina yra vienintelė tikra baladė mano naujausiame albume „Kiss Me Once“. Prisipažinsiu – kai pirmą kartą išgirdau Enrique atsiųstą dainą, net apsiverkiau. Žinojau, kad turiu būti šios neįtikėtinos, romantiškos, jaudinančios dainos dalimi“, – pasakojo dainininkė.

Ne kartą su kitais žymiais atlikėjais dainavęs Enrique mano, jog tai smarkiai prisidėjo prie jo karjeros: „Pastaruosius ketverius, penkerius metus ypač pajutau, kaip tai svarbu. Tai praturtino ir mano koncertus, ir albumus“.

Sudėjus Kylie ir Enrique parduotus įrašus, susidaro įspūdingas skaičius – daugiau nei 170 milijonų egzempliorių. Abu atlikėjai rudenį pradės gastroles Europoje – ir abu į jų grafikus įtraukė didžiausią Lietuvos areną.

Spalio 31-ąją „Žalgirio“ arenoje dainuosianti hitų „Can't Get You Out Of My Head“, „Spinning Around“, „I Should Be So Lucky“ ir daugybės kitų populiarių dainų atlikėja Kylie neseniai pranešė, jog pratęsė iki metų pabaigos suplanuotą savo koncertų turą. Prie pasirodymų didžiausiuose Europos miestuose jau pridėti kitų metų kovą vyksiantys pasirodymai dainininkės gimtinėje – Australijoje.

„Bailamos“, „Rhythm Divine“, „Hero“, „Be With You“ ir dešimtimis kitų hitų publiką svaiginantis Enrique kol kas skelbia apie pasirodymus, kurie suplanuoti iki gruodžio vidurio – vienas paskutinių gruodžio 2-ąją vyks Kaune.

Bilietai į abiejų popžvaigždžių koncertus platinami visose „Ticketpro“ kasose ir internetu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai