Svajonėms niekada ne vėlu: įžymybės, šlovės valandos sulaukusios tik po 30-ies

Sylvesteris Stallone, J. K. Rowling, Simonas Cowellas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-13 14:32
Nors manoma, kad savo laimei pamatus reikia padėti dar jaunystėje, tačiau šie žinomi žmonės įrodė – amžius nėra kliūtis ir net pasauliniai Holivudo standartai lenkiasi prieš tikrą talentą. Dalinamės sąrašu įžymybių, kurie savo šlovės valandos sulaukė tik po 30-ies.

Neįtikėtina, bet viena įtakingiausių ir turtingiausių JAV moterų Oprah Winfrey populiarumo sulaukė tik būdamas 32-ejų metų. Tuomet garsusis jos šou pirmą kartą buvo transliuojamas per nacionalinę televiziją.

Chris Craymer nuotr.
Chris Craymer nuotr.

Vienu seksualiausių pasaulio aktorių laikomas Harrisonas Fordas jaunystėje dirbo dailide. Kai jis įrenginėjo spinteles George'o Lucaso namuose, šis jį paskatino dalyvauti atrankoje filmui „American Graffiti“. Harrisonui tuo metu buvo 31-eri.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Garsusis Rokis – Sylvesteris Stallone – savo zenitą taip pat pasiekė jau po 30-ies. Sakoma, kad vyriškumo ikona atsisakė parduoti filmo scenarijų, jei jam nebūtų leidžiama įkūnyti pagrindinio veikėjo. Sakoma, kad prieš parduodamas scenarijų jis gyveno taip skurdžiai, kad pardavė savo šunį už 50 JAV dol. Vėliau jį susigrąžino jau už 3000 JAV dol. Nors ir švepluojantį, Sylvesterį režisierius pakvietė vaidinti ir čia jo laukė pasaulinė šlovė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Hario Poterio žvaigždė, profesorių Sneipą įkūnijęs Alanas Rickmanas kino ekranuose debiutavo būdamas 32-ejų. Pastebėję jo ypatingą talentą vėliau su aktoriumi norėjo dirbti garsiausi pasaulio režisieriai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei jau prakalbome apie „Harį Poterį“, nevalia pamiršti ir jo autorės. J.K.Rowling romanas, parašytas kavinėje ant servetelių buvo išpulikuotas, kai moteriai buvo 33-eji. Kas buvo vėliau žinome puikiai: nesuskaičiuojami turtai, neblėstanti šlovė ir vardas, kurį žino visas pasaulis.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Samuelis L. Jacksonas. Nustebote? Mes irgi. Pasirodo, aktoriaus niekas nepastebėjo iki tol, kol jam suėjo 41-eri metai! Tiesa, net ir po to aktorius spėjo padaryti svaiginančią karjerą.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Griežtasis teisėjas Simonas Cowellas kaip prodiuseris debiutavo tik 43-ejų metų. Vėliau jo projektai „American Idol“ ar „X faktorius“ buvo atkurti daugybėje valstybių, o Simonas tapo pasaulyje puikiai atpažįstamu ir, neslėpkime, žinomu veidu.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dievo balsu vadinamas Morganas Freemanas į didįjį ekraną taip pat nežengė būdamas jaunuolis. Pirmasis dėmesį patraukęs jo darbas ekranus išvydo, kai aktoriui buvo 52-eji metai!

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Viena geidžiamiausių vestuvinių suknelių kūrėja Vera Wang dabar svarbiausiai dienai yra aprengusi ir tokias mega-žvaigždes, kaip Michelle Obama, Uma Turman, Victoria Beckham, Jennifer Lopez... sąrašas galėtų tęstis ir tęstis, bet svarbu paminėti tai, kad pirmąją savo studiją moteris atidarė būdama... 41-erių metų!

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai