Svajojate apie ilgesnes kojas? Tinkamai apsirenkite

Kojos / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Daugelis moterų svajoja, kad jų kojos augtų iš pažastų. Visgi žemesnio ūgio merginoms tenka pavydžiai nužvelgti aukštaūges drauges ir užsisklęsti savo kiaute. Tačiau jei tinkamai pasirinksite aprangą ir apavą, daug ką galite pakeisti.

Trumpas sijonas ir aukštakulniai

Kad ir kaip netikėtai skambėtų, kūno spalvos aukštakulniai ilgina kojas.

Tai bene klasikinis derinys, kuris iškart padarys jūsų kojas vizualiai ilgesnes. Aišku, tik nedaugelis moterų ir merginų yra patenkintos savo kojomis ir ne visos išdrįsta apsitempti trumpučiu sijonu. Jei jūs viena iš tų, nusiminti neverta, yra ir kitų būdų pailginti kojas. Beje, atminkite, kad panašų efektą suteikia ir pieštuko formos sijonas.

Tik atminkite vieną dalyką: jei jūsų blauzdos šiek tiek stambesnės, venkite batelių itin plonais kulniukais. Taip pat reikėtų vengti kojas vizualiai trumpinančių batų iki kauliuko ar pusės blauzdų.

Kūno spalvos aukštakulniai

Nesitikėjote? Kad ir kaip netikėtai skambėtų, kūno spalvos aukštakulniai ilgina kojas. Bateliai tarsi susilieja su kojomis (ypač jei atitaikote savo kūno atspalvio batelius) ir jos atrodo kur kas grakštesnės bei ilgesnės. Beje, rinkitės aukštakulnius smailiu priekiu – tada pasieksite dar geresnį rezultatą.

TAIP PAT SKAITYKITE: A. Gilytė: „Poros drabužiams suderinti užtenka vos kelių akcentų“

Pieštuko silueto sijono derinimas / Shutterstock nuotr.

Vertikalios juostos – vienas pagrindinių kozirių

Suskubkite pasinaudoti tuo, kad dryžiai dabar vienas madingiausių raštų. O jie, kaip žinia, lieknina ir plonina bei ilgina kojas. Taigi šį sezoną įsigykite tokias kelnes – nušausite du zuikius vienu metu.

Vienspalvis siluetas

Atsisakykite kontrasto baltas viršus ir juoda apačia ar kaip nors panašiai. Tai lengviausias būdas gauti priešingą rezultatą, nei norite. Pasinaudokite optinių iliuzijų metodais. Tad jei norite, kad jūsų kojos vizualiai atrodytų ilgesnės, renkitės vienspalviai arba bent to pačios spalvų paletės drabužiais. Pavyzdžiui, juodai. Nors tai nebus madinga, tačiau savo tikslą – vizualiai pailginti kojas – pasieksite.

Nors dabar labai madingos įvairios dekoracijos, piešiniai, jų reikėtų vengti neaukštoms merginoms, jei šios nori, kad kojos atrodytų ilgesnės. Daugybė puošmenų ant kelnių gali vizualiai sutrumpinti kojas. Beje, tarp batelių ir kelnių neturi matytis nuogos kojos tarp, nes tai atskiria kelnes ir batus ir nesukuria vientiso vaizdo. Prie juodų batelių ir juodų kelnių mūvėkite juodas kojines – tai suteiks vientisumo įspūdį ir vizualiai ilgins kojas.

Ilgos kelnės

Kad kojos atrodytų dar ilgesnės ir lieknesnės, dėvėkite tiesias kelnes beveik iki žemės arba jas siekiančias. Svarbu žinoti, kad klasikinės kelnės vizualiai pailgina kojas (kaip, beje, ir kelnės, šiek tiek platėjančios nuo kelių). Kelnės aukšta talija taip pat figūrą daro lieknesne. O štai kelnės iki blauzdų, bridžai, trumpina kojas, jų reikėtų vengti, jei norite ilgesnių kojų.

Pieštuko silueto sijono derinimas / Shutterstock nuotr.

Norite ilgesnių kojų? Išryškinkite juosmenį

Tai visai nėra triukas, kai priverčiama nukreipti dėmesį nuo vienos kūno vietos prie kitos. Tiesiog paryškindamos liemenį dirželiu ar kaip nors kitaip, jūs vizualiai pailginsite apatinę kūno dalį. Kai suknelė įliemenuota arba dirželis ant juosmens, iš pirmo žvilgsnio, nematyti, nuo kur prasideda kojos. Šis triukas vizualiai pailgins kojas net pora centimetrų, tad išties verta dažniau vilkėti lengvai plazdančias sukneles.

Pieštuko silueto sijono derinimas / Shutterstock nuotr.
Skaitykite daugiau