Svaiginančios Deimantės Kazėnaitės atostogos: noras grožėtis – stipresnis už baimę

Deimantė Kazėnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-11 12:00
Vizažistė ir modelis Deimantė Kazėnaitė (29) vasaros pabaigoje leidosi į svaiginančią kelionę po Šveicariją, Prancūziją ir Italiją. „Aplankiau draugus Ciuriche, vėliau lėktuvu skridau iki Prancūzijos, kur automobiliu apkeliavau gražiausias vietas ir galiausiai nuvykau į Italiją – Portofino bei Lavanjos regionus“, – Žmonės.lt pasakoja Deimantė.

Deimantė sako, kad besibaigiant šiltajam metų sezonui, jai norėjosi pakeliauti, pamatyti savo kraštovaizdžiais užburiančias vietas ir aktyviai praleisti laiką.

„Kai trokšdama aplankyti draugus, aš nusipirkau bilietus į Šveicariją, nebuvo aišku, kad parvykus iš šalies reikės izoliuotis. Vėliau buvo pranešta, kad sugrįžus iš mano aplankytų vietų, reikės laikytis karantino. Nepaisant to, labai norėjau pasimatyti su mylimais žmonėmis, todėl nusprendžiau kelionės nebeatšaukti“, – prisimena Deimantė.

Deimantė Kazėnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Deimantė Kazėnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Žinoma moteris sako, kad jai po ilgo laiko išties norėjosi pasigrožėti pasauliu. Tiesa, kelionė tikrai kainavo nemažai nerimo. Anot Deimantės, iki paskutinės sekundės ji nežinojo, ar tikrai išskris, ar vėliau niekas nepasikeis ir ją įleis į kitą šalį. 

„Situacija pasaulyje viską apsunkina, tačiau aš numaniau, kad taip gali būti, todėl stengiausi nusiraminti. Tiesą sakant, kai kuriuos lėktuvų bilietus pirkau kiek įmanoma vėliau. Bijojau, kad įsigijus per anksti, teks po to viską atšaukti.“

Deimantė Kazėnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Deimantė Kazėnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Pasiteiravus Deimantės, ar ir ją, kaip daugumą turistų, pribloškė be žmonių likę gražiausi pasaulio kampeliai, ši gūžčioja pečiais – keliautojų ji sutiko. 

„Nepasakyčiau, kad turistų nebuvo. Kai savaitės viduryje lankėmės Portofine, Italijoje, gatvėse tikrai matėme tokių, kaip mes. Žinoma, grūsties gal ir nebuvo. Galvojome, neskubėsime rezervuoti vakarienės restorane, tačiau paskutinę dieną visi restoranai buvo pilni. Vietą galiausiai gavome nuostabią, tačiau žmonių ten tikrai buvo apstu.“

Anot Deimantės, Prancūzija už Italiją atrodė ramesnė. Tiesa, net ir ten, norint rezervuoti viešbutį, reikėjo pavargti. Dauguma jų buvo pilnut pilnutėliai. 

„Viename viešbutyje mums pasiteiravus, kodėl taip yra, darbuotojai atsakė, kad dauguma žmonių užsisako kambarius paskutinę minutę.“

Vienaip ar kitaip, Deimantė džiaugiasi, kad su malonia jai kompanija spėjo pabūvėti nuostabiose vietovėse, prisirinkti saulės, paskanauti gardžių patiekalų ir širdį pripildyti laimės.

Žinomos vizažistės teigimu, ji anksčiau save ir taip be galo stabdė, vos prasidėjus neramumams pasaulyje, vėliau jiems tęsiantis, Deimantė griežtai atsisakė bet kokių išvykų. Tiesa, noras keliauti niekur nedingo, todėl šį kartą ji nusprendė ryžtis kelionei. Laikėsi visų saugumo priemonių, o  parskridusi į Lietuvą – saviizoliacijos taisyklių.

Su žmonėmis dirbanti Deimantė įsitikinusi – nereikia sau leisti gyventi baimėje ir destrukcijoje. Tai, anot jos, nieko nepakeis, todėl verta į viską žvelgti pozityviai. „Daug sportuoju, saugau imunitetą ir savo sveikatą“, – teigia ji.

Deimantė Kazėnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Deimantė Kazėnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Jauna moteris dabar sako ne tik Šveicarijoje, Prancūzijoje, bet ir Italijoje saujomis sėmusi džiaugsmą. „Patiko viskas – nuo maisto, iki gražiausių vaizdų. Aplankėme daug naujų vietų, išragavome įvairiausių patiekalų. Dievinu italų kulinarinius gebėjimus, o labiausiai – druskoje keptą žuvį. Žinote, visi džiaugiasi po truputį bundančiu pasauliu, džiaugiuosi ir aš. Reikia susitaikyti su mintimi, kad taip, kaip dabar, kurį laiką gyventi teks mums visiems. Be abejo, kaip ir visur – apstu vietų, kurios dėl pandemijos užsidarė. Restoranai saugosi, klientus pasitinka su kaukėmis, viešbučiuose – taikomos saugumo priemonės, kambariuose dezinfekuojama viskas iki oro kondicionierių“, – pasakoja Deimantė.

Naujausi straipsniai