Šv. Velykų savaitgalį siūlome pradėti su „Ji“!

2014 m. balandžio mėnesio žurnalo „Ji“ Nr. 16 / Žurnalo „Ji“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-18 17:00
Naujajame numeryje rasite įdomių pašnekesių, mados ir grožio patarimų, gardžių patiekalų receptų.

Minime džiugią krikščioniškąją šventę – Velykas. Ta proga dovanojame jums daugybę vertingų prizų. Jums tereikia išspręsti paprastutį kryžiažodį ir atsakymą atsiųsti trumpąja žinute. Būkite aktyvios, juolab kad žinučių skaičius neribojamas.

Numerio tema „Stebuklingos išgyvenimo istorijos“ skatina susimąstyti, jog kartais verkšlename ir skundžiamės dėl smulkmenų. Banglentininkės B. Hamilton, dainininkės S. Gomez, fiziko S. Hawkingo ir kitų žinomų žmonių istorijos liudija apie žmogaus stiprybę, sugebėjimą atsitiesti po skaudžių likimo smūgių ir toliau žengti gyvenimo keliu.

Interviu kunigas V. Birjotas teigia, kad didžiausia vertybė – bendravimas, ir ragina kiekvieną savo viduje ugdyti caritas – meilės, atjautos – dvasią. O keturių vaikų mama S. Vainikauskaitė sako, kad didelė šeima – ne vargas ar našta, kaip mano visuomenės dauguma, bet didelis džiaugsmas.

Be dvasingų straipsnių, yra kiekvienai moteriai aktualių praktiškų temų: apie į madą grįžtantį 9-ojo dešimtmečio stilių, natūralias užsienio žvaigždžių gražinimosi priemones, išrūgų ir pasukų naudą. Taip pat skaitykite kelionių įspūdžius apie spalvingiausią Brazilijos miestą Salvadorą, talentingąjį kino režisierių S. Spielbergą ir kt. Ir būtinai išbandykite bent vieną pašteto receptą arba išsikepkite raguolį su vyšniomis.

Mielosios, linkime jums džiaugsmingų šv. Velykų, jaukių šventinių pusryčių su artimaisiais, o kasdien – daugiau meilės, šilumos, gerumo ir vilties.

„Ji“

Ji24.lt

Naujausi straipsniai