Šv. Velykų išvakarėse „8 Kambarys“ surengs įsimintiną koncertą Klaipėdoje

„8 Kambarys“ / M. Kazlavicko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-19 11:22
Praeitą savaitgalį koncertinį turą „Defektas“ Vilniuje atidaręs „8 Kambarys“ ruošia savo geriausius kūrinius Klaipėdai. Jau šį šeštadienį grupė ketina uostamiestyje surengti ne mažiau įspūdingą pasirodymą nei sostinėje. Atlikėjai Karolis Talutis-Talaz ir Deividas Alejūnas-Corsalis atskleidžia, kad pirmame turo koncerte netrūko improvizacijos ir premjerų iš būsimo albumo, o scenoje pasirodė ir Vidas Bareikis.

Pasak D. Alejūno, sėkmingas koncertas yra tas, kuriame tarp atlikėjų ir publikos vyksta emociniai mainai. „Mūsų koncertuose su klausytojais tampame tarsi šeima. Kai tau nereikia nieko kalbėti, o jie viską ir taip supranta iš žvilgsnio. Manau, geras koncertas yra toks, kai nuo scenos nulipi su dar daugiau energijos nei ant jos užlipai“, – sako D. Alejūnas.

Abu grupės nariai prisipažįsta, kad klausytojai Vilniuje juos maloniai nustebino. Įprasta, kad koncertuose daugelis dainuoja žinomiausius „8 Kambario“ kūrinius. Tačiau šįkart publika mintinai mokėjo net ir pačių naujausių dainų žodžius. Atlikėjams įsiminė ir tai, kad prieš dainą „Šių laikų herojus“ paprašius publikos padėti savo mobiliuosius telefonus į šalį, niekas nefilmavo ir visiškai atsidavė akimirkos euforijai.

„8 Kambarys“ / M. Kazlavicko nuotr.
„8 Kambarys“ / M. Kazlavicko nuotr.

„Koncertas turi įtraukti. Jis gali išvarginti fiziškai, bet jokiu būdu ne emociškai. Pasibaigus programai mes fotografuojamės su gerbėjais. Jie prieina prie mūsų, dėkoja, sako, kad prarėkė visą gerklę ir kad mes juos įkvepiame“, – džiaugiasi K. Talutis. Anot jo, tokie pokalbiai priverčia dar labiau pasitempti. Po kiekvieno pasirodymo visa komanda analizuoja, ką dar būtų galima padaryti geriau. Ir nors kiekvienas „8 Kambario“ koncertas yra pretenzingai suplanuojamas,tačiau programoje netrūksta ir improvizacijos.

„Intuityviai sugalvojame kažką per pasirodymą, pabandome. Jei patinka tiek mums, tiek klausytojams – paliekame ir naudojame kituose pasirodymuose. Pavyzdžiui, praeitą vasarą per dainą „Savęs nebevaldau” susižvalgėme ir be žodžių supratome, kad turime nueiti į minią ir atlikti dainą su visais. Pasitaiko, kad ir dainų eiliškumą pakeičiame. Arba gyvo garso grupė čia pat vietoje suimprovizuoja ką nors įdomaus taip tarsi būtų prieš tai repetavę savaitę“, – atskleidžia K. Talutis.

„8 kambarys“
„8 kambarys“

D. Alejūnas pastebi, kad būtent muzikantų profesionalumas leido išvengti techninių nesklandumų ir Vilniuje vykusiame koncerte. O apšildantis atlikėjas RPTLE muzikos kokybe nenusileido „8 Kambariui“. Nuo pat pirmos savo pasirodymo akimirkos iki pat galo jis išlaikė publikos susidomėjimą. Koncertui kokybės pridėjo ir šviesų bei garso simbiozė.

„Prieš metus tame pačiame „Lofte“ vyko mūsų grupės debiutinio albumo pristatymas. Šįkart koncertuodami pajutome, kad jaučiamės daug laisviau scenoje ir kiek daug patobulėjome per šį laiką. Turime stiprią fanų bazę, kuri dainuoja visas dainas choru. Tai yra nuostabus jausmas, suteikiantis jėgų ir energijos tolimesniems darbams. Mes mėgaujamės šiuo mūsų gyvenimo etapu“, – vieningai tvirtina duetas.

Jau šį šeštadienį, balandžio 20 d., klaipėdiečiai patys galės įsitikinti, kokia energetika sklando „8 Kambario“ koncerte. Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salėje vyksiančiame turo „Defektas“ koncerte grupė atliks savo hitus ir kūrinius iš būsimo albumo. Taip pat scenoje pasirodys ir Vidas Bareikis, o „8 Kambarį“ apšildys atlikėjas RPTLE.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai