Šv. Valentino proga stebinkite įspūdžiais ir rankų darbo dovanomis

Dovanos / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-12 12:46
Net jei specialiai nešvenčiate Valentino dienos ir sakote, kad mylėti reikia kiekvieną metų dieną, norisi praskaidrinti antrosios pusės kasdienybę. Tačiau venkite komercinių niekučių ir dovanokite įspūdžius bei rankų darbo dovanas. Siūlome keletą idėjų.

Bilietai į teatrą, spektaklį. Jei jūsų antroji pusė jau kurį laiką vis užsimena apie renginį, kurį norėtų pamatyti, nedvejokite – bilietą į jį bus puiki dovana. Juk tą dieną svarbiausia būti kartu.

Rankų gamybos šokoladas. Jūs antroji pusė mėgsta smaližiauti? Dovanokite savo rankų gamybos šokoladą. Įsigykite juodojo šokolado, jį ištirpdykite ir pridėkite įvairiausių priedų: riešutų, džiovintų uogų, sėklų. Kai šokoladas sustings, supakuokite jį į dailų popierių.

Rūtos Plonytės nuotr.
Rūtos Plonytės nuotr.

Sąrašas dalykų, kuriuos pasižadate padaryti kartu. Galite pasirinkti jums simbolišką skaičių (pavyzdžiui, kiek metų ar dienų draugaujate). Tai gali būti pažadas pasižiūrėti mėgstamiausią filmą kartu, iškepti keksiukų ar picą, pašokti lietuje – tegul tai būna patys romantiškiausi pažadai, kokius tik galėsite sugalvoti. Pažadus rašykite ant atskirų lapelių, o jūsų antroji pusė kasdien tegul išsitraukia po vieną. Taip ilgam išliks intriga.

100 priežasčių mylėti. Manote, kad tiek priežasčių nerasite? Gal išsikėlę sau tokį uždavinį, atrasite ir tai, ko nesitikėjote. Pradėkite nuo paprasčiausių dalykų, pavyzdžiui, kad mylite dėl to, jog jums ryte atneša kavos į lovą. Kad ir kiek priežasčių sugalvosite, lapelius, ant kurių rašysite, pagaminkite patys. Juk tai – labai asmeniška dovana, tad pasistenkite, kad viskas būtų padaryta nuoširdžiai.

Rūtos Plonytės nuotr.
Rūtos Plonytės nuotr.

Nufilmuokite vaizdo įrašą. Tikriausiai ne kartą esate linksmai maivęsi prieš vaizdo kamerą. Dabar pats laikas tuos vaizdelius rasti ir sukomponuoti į vieną gražų vaizdo įrašą. Rezultatas turėtų nustebinti antrąją pusę.

Naktinis žvaigždžių stebėjimas. Padovanokite emocijas, džiaugsmą ir prisiminimus. Tokią dieną tikrai nereikia kažko brangaus, svarbiausia – dėmesys.

Vakarienė namuose. Suruoškite ypatingą vakarienę namuose. Dailiai paserviruokite stalą, užsidekite žvakes ir patys gaminkite vakarienę. Bendra veikla visada suartina.

Rūtos Plonytės nuotr.
Rūtos Plonytės nuotr.

Numegzkite pirštines ar kojines. Patikėkite, mezginiai – ne tik Kalėdoms. Jei jūsų antroji pusė praktiška ir vertina šilumą skleidžiančias dovanas, padovanoję tokią, neapsiriksite. Tai ir praktiška, ir naudinga, be to, rankų darbo. O kad būtų romantiškiau, pasirūpinkite dailia pakuote.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai