Šv. Valentino diena su „Leon Somov & Jazzu“ – bilietų jau beveik nebėra

Leon Somov & Jazzu / Lino Masioko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-12 14:36
Garsiausia visų laikų elektroninės muzikos grupė Lietuvoje „Leon Somov & Jazzu“ jau šį mėnesį didžiausiose šalies arenose baigs net dvylika metų trukusią bendrą savo karjerą. Įspūdingą kelią grupė užbaigs aukščiausia nata – penkiais įspūdingais koncertais didžiausiose šalies arenose, į kuriuos bilietai tirpsta tiesiog akyse. Klaipėdoje, kur Šv.Valentino dieną įvyks pirmasis atsisveikinimo turo pasirodymas, jau skelbiamas „sold-out“, kituose miestuose bilietai – arti pabaigos.

„Tiems, kas šv. Valentino proga nori pradžiuginti savo artimiausius žmones bilietais į Leon Somov & Jazzu atsisveikinimo koncertus, vertėtų paskubėti, nes kitos tokios galimybės paprasčiausiai nebus. Klaipėdoje jau skelbiame sold-out’ą – „Švyturio“ arenoje liko neparduotas tik vienas kitas bilietas, panaši situacija ir kitose arenose. Natūralu, jog tikėjomės didelio susidomėjimo koncertais, tačiau tai, kas vyksta dabar, pranoksta visus lūkesčius. Atsižvelgdami į didžiulį susidomėjimą bilietais į koncertus, turėjome imtis priemonių ir kiekvieną areną paruošti maksimaliam žiūrovų kiekiui“, – paklaustas apie susidomėjimą koncertais sakė turo organizatoriaus UAB „Vabalo filmai“ atstovas Deividas Misiulis.

Atsisveikinimo turo organizatoriai neslepia – paskutiniai Leon Somov & Jazzu koncertai bus labai emocingi, o grupės atsisveikinimo turą lydės įspūdinga scenografija bei garsas.

Justė Arlauskaitė-Jazzu teigia, kad įsimintiniausi grupės pasirodymai visuomet vyko meilės dienos išvakarėse: „Tai, jog Leon Somov & Jazzu paskutiniai koncertai vyks vasarį – nėra atsitiktinumas. Manau, kad mūsų muziką nuo pat pradžių pirmieji pamėgo įsimylėjėliai. Visuomet būdavome asocijuojami su romantika ir esame surengę daugybę koncertų prieš, per ar po Šv. Valentino dienos“, – prisiminimais dalijosi Justė. „Todėl taip pat tapo įprasta, jog šiai dienai nereikia nieko planuoti – ją įprastai praleidžiu su viena didžiausių savo gyvenimo meilių – mūsų grupės gerbėjais“, – juokavo atlikėja.

Grupė „Leon Somov & Jazzu“ su savo gerbėjais atsisveikina įspūdingu koncertiniu turu „Game over“:

Vasario 14 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje;

Vasario 18 d. Panevėžio „Cido“ arenoje;

Vasario 23 d. Šiaulių arenoje;

Vasario 24 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje;

Vasario 27 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai