Sužinojusi apie sunkią ligą, Tomo Hankso žmona Rita galvojo apie mirtį

Tomas Hanksas su žmona Rita Wilson/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-29 11:38
Prieš ketverius metus Tomo Hankso žmonai Ritai Wilson diagnozuotas krūties vėžys. Dabar ji neslepia, kad ši žinia visus artimuosius, o labiausiai ją pačią, visiškai pribloškė. Ritos ir Tomo šeimoje netrūko tylos pauzių, ašarų ir skausmo, tačiau, praėjus pačiam sunkiausiam laikotarpiui, moteris viešai atvėrė širdį.

Neseniai Tomo Hankso žmona Rita Wilson apie savo nelengvą patirtį prabilo socialiniuose tinkluose. 

62-ejų aktorė ir dainininkė sakė, kad  niekada nepamirš, kai išgirdusi sunkios ligos diagnozę, ji susigūžė į mažą kamuolėlį:

„Prieš ketverius metus susirgusi krūties vėžiu aš viską apgalvojau šimtus kartų. Tokiu metu esi išsigandęs, nervingas, mintys sukasi vien apie tavo paties mirtingumą.“

Vos grįžusi iš gydytojo, Rita pasikvietė pasikalbėti savo vyrą Tomą Hanksą. Kol keliavo namo, ji mąstė, kaip sutuoktinis turėtų elgtis tuo atveju, jei ji numirtų.

„Po gana rimtos diskusijos, aš savo vyrui pasakiau, kad kai kažkas atsitiks, Tomas turėtų ilgai lieti savo širdgėlą, taip pat leidau suprasti, kad man patiktų didžiulė šventė.“

Būtent šis pokalbis taip įsiminė R. Wilson, kad vėliau ji parašė kūrinį „Throw Me a Party“ („Surenk man vakarėlį“), kuris papuošė jos naujausią muzikos rinkinį.

Tomas Hanksas su žmona Rita Wilson/Vida Press nuotr.
Tomas Hanksas su žmona Rita Wilson/Vida Press nuotr.

Tomas Hanksas ir aktorė Rita Wilson iki šiol laikomi bene idealia pora Holivude. Jų santuoka trunka jau 29 metus. Per šį laiką juodu sėkmingai kopė karjeros laiptais, susilaukė dviejų sūnų, pamiršo ankstesnių santykių nuoskaudas (T. Hanksas jau buvo sukūręs šeimą su aktore Samantha Lewes ir susilaukęs sūnaus bei dukters) ir, kaip patys pripažįsta, turbūt iki Ritos susidūrimo su klastinga liga jie nepatyrė kažkokių negandų.

„Man neprireikė nei chemoterapijos, nei radiacijos, tačiau buvo atlikta dviguba mastektomija. O tai visgi yra amputacija. Todėl niekada negali žinoti, kaip į tokią situaciją sureaguos sutuoktinis. Esu sužavėta, kaip man sunkiu metu elgėsi Tomas. Nors savijauta buvo išties bloga, jaučiau didžiulį rūpestį ir meilę“, – ir anksčiau apie nelengvą etapą yra pasakojusi žinoma moteris. 

Šiuo metu Rita viešai kalba apie kiekvieną sunkią minutę. Taip ji nori priversti panašaus likimo moteris neužsidaryti, pasakoti apie savo bėdas. Aktorė ir dainininkė yra įsitikinusi, jog be kitų pagalbos išgyventi ligos ji būtų nesugebėjusi. 

Naujausi straipsniai