Sužadėtuvės: Vatikane G. Juodeikai lemtingąjį „taip“ ištarė 14 metų jaunesnė mylimoji Živilė

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-18 13:00
Žinomo televizijos prodiuserio Gedimino Juodeikos (45) asmeniniame gyvenime – džiugios naujienos. Gegužės 13-ąją, atostogų Italijoje metu, žinomas vyras po pusantrų metų draugystės pasipiršo mylimajai Živilei Jonikaitei (31).

Lemtingąjį „taip“ Živilė Gediminui ištarė Vatikane. Naujienų portalui Žmonės.lt žinomas prodiuseris atskleidė, kad sužadėtuves jis planavo jau kurį laiką, o šią vietą pasirinko ne šiaip sau.

„Mes susipažinome Dubajuje, Valentino dieną atšventėme Paryžiuje.Taigi, pažintis įvyko saulėtame krašte, kur viskas buvo labai fainai. Valentino dieną šventemė meilės mieste. O šis sprendimas įvyko labai teisingoje, šventoje vietoje – Vatikane“, – pasakojo Gediminas.

Anot vyro, jeigu sutinki TĄ žmogų – ryžtis tokiam žingsniui nėra sunku.

„Sužadėtuvės yra ketinimų protokolas. Aš paklausiau – man atsakė. Ir labiau džiaugiuosi, kad man atsakė taip, kaip aš norėjau“, – džiaugėsi G. Juodeika.

Paklaustas apie vestuves Gediminas atskleidė, kad jis ir mylimoji Živilė – prietaringi, todėl vestuves planuoja kelti po metų.

„Kol kas neskubame. Norime gerai pagalvoti ir teisingai nuspręsti. Yra toks prietaras, kad sužadėtuvės galioja metus laiko. Todėl mes pabandysime išnaudoti šį laikotarpį“, – apie ateities planus pasakojo G. Juodeika.

Naujausi straipsniai