Sutuoktiniai drauge atsikratė daugiau kaip 200 kilogramų

Virš 200 kg atsikračiusi sutuoktinių pora: Justinas ir Lauren Sheltonai. / „Youtube“ stopkadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-19 14:55
Svorio metimas šiais laikais – jokia sensacija. Tačiau, pažvelgus į šią amerikiečių porą, negali nesižavėti ja. 27-erių Justinas ir 26-erių Lauren Sheltonai iš Amerikos per 19 mėnesių kartu numetė beveik 240 kg svorio!

Kaip jie to pasiekė? Griežta dieta, fizinis aktyvumas ir komandinis palaikymas buvo tai, ko jiems reikėjo, kad džiaugtųsi ne tik tobulesnėmis kūno formomis, bet ir dailesniais veido bruožais. Anksčiau Justinas svėrė apie 200 kg (numetė per 100 kg), o jo žmona svėrė gerokai daugiau nei 100 kg (numetė 78 kg). Nieko keista, kad giminaičiai, kurie šios poros nematė keletą metų, neatpažino jos!

Anksčiau šiems sutuoktiniams maistas buvo tarsi išsigelbėjimas – juo jie malšino savo bėdas: Loren drovėjosi savo išvaizdos ir kūno, o jos vyras Justinas dėl kelio traumos, patirtos dar mokykloje, negalėjo užsiimti sportine veikla. „Valgėme išties daug ir tikrai nesveikai“, – prisimena moteris. „Maistas buvo tarsi draugas, visada šalia ir bet kuriuo metu galėjęs palaikyti mane“, – sako Justinas.

Kova su svoriu prasidėjo dėl paprasčiausių priežasčių – sustreikavo sveikata. 2012 m. Justinas pakliuvo į ligoninę dėl inkstų infekcijos ir netilpo į medicininį aparatą. Laimė, viskas baigėsi gerai. Šis sukrėtimas porai buvo paskata iš esmės pakeisti savo gyvenimo būdą. Anksčiau per šeimos pusryčius ir Justinui, ir Lauren kliūdavo net po 1 200 kcal – tai ir blyneliai su klevų sirupu, ir kiaušinienė su kumpiu, ir sausainiai... Tad jie, mesdami svorį, ieškojo kur kas sveikesnių ir neriebių alternatyvų. Vėliau J. ir L. Sheltonai atsidūrė treniruoklių salėje. Šiandien sutuoktiniai džiaugiasi esantys tokie, kokie yra dabar.

„Mūsų asmenybės pasikeitė. Svorio metimas kartu iš tikrųjų suteikia jėgų kovoti“, – sako Lauren.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai