Živilei Kropaitei dėl mylimojo pastangų užkariauti jos širdį – kaimynų priekaištai

Liudas Basiulis ir Živilė Kropaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Praėjusį savaitgalį susižadėjusi LRT laidų vedėja Živilė Kropaitė (32) apie būsimo vyro, verslininko Liudo Basiulio (34) planus pasipiršti žinojo iš anksto. „Tai įvyko be netikėtos romantikos ir jokių fanfarų nebuvo“, – šypsosi ji.

Živilei Kropaitei už jo tekėti Liudas Basiulis pasiūlė dar prieš įteikdamas žiedą. Pora iš anksto viską aptarė, o po kelių dienų mylimos moters pirštą vyras papuošė žaviu ir paprastu meilės simboliu. Moteris prisipažino, jog tradiciškai ant vieno kelio mylimasis nepriklaupė, tačiau tikrai ne dėl to, jog yra be galo praktiškas.

„Liudas išties romantiška asmenybė. Pamenu, kai vos susipažinome, aš visiškai neturėjau laiko pasimatymams. Liudas kviesdavo papietauti, sakydavo, jog turiu valgyti, o aš užsidariusi namuose vis atsisakydavau. Vieną kartą po langais jis įsitaisė grilių ir pradėjo kepti antį, tikėdamasis suvilioti mane kvapais. Dėl tokios romantikos yra tekę net kaimynų priekaištų išklausyti“, – juokiasi žavioji LRT vedėja.

Živilė Kropaitė / MARK and MIGLE Photography

Ž. Kropaitės teigimu, staigmenų iš Liudo jai visuomet užteko: „Tikrai nemanau, jog sužadėtuvės turėtų būti nepragmatiškas, o kažkoks labai ypatingas momentas. Juk per ilgus draugystės metus romantikos pakako. Nesijaučiu liūdna, kad mylimasis nepriklaupė ant vieno kelio ošiant jūrai ir nepadovanojo kažkokio dangiško, dar niekur nematyto žiedo.“

Apie vestuves pora jau galvoja, tačiau tikslios datos kol kas nenumatė. Živilė vis dar mąsto, ar jiedu suspės susituokti šiais metais, ar teks laukti kitų. „Lietuvoje prasideda nepalankaus vestuvėms klimato metas, tad sunku kažką planuoti taip greitai“, – atvirauja ji.

Šiuo metu Živilė ir Liudas jau gyvena kartu. Tiesa, savo būsto jie neturi, tačiau jaukiau jaučiasi gyvendami tai vieno, tai kito namuose. „Anksčiau dažniau būdavome pas Liudą, o pastaruoju metu gyvename pas mane.“

Skaitykite daugiau