Susižadėjo TV žinių vedėja Donata Račaitė: „Kaip gerai, kad išlaukėm“

Donata Račaitė ir Mantas Vaiciekiūtis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Televizijos žinių vedėja Donata Račaitė per šias Kalėdas gavo vieną svarbiausių pasiūlymų gyvenime – tekėti. Žurnalistės rankos paprašė garso režisierius Mantas Vaiciekiūtis.

Donata Račaitė portalui Žmonės.lt pasakojo, kad mylimasis jai pasipiršo pirmosios Kalėdų dienos rytą, kurį pora sutiko su žurnalistės šeima.

„Atėjo metas pasidairyti, kas po eglute. Pasidžiaugėme dovanėlėmis, tačiau tai dar buvo ne pabaiga. Mantas pasveikino mane su džiaugsmingomis Kalėdomis, paklausęs vieno svarbiausių gyvenimo klausimų – ar tapsiu jo žmona“, – ypatingą momentą nupasakoja D.Račaitė.

Ji džiaugiasi, kad sužadėtuvių liudininkais tapo jos šeima bei priduria, kad po šio įvykio jaučiasi puikiai. 

„Gyvename, sutariame, einame tuo pačiu keliu nepaisant to, ar žiedelis yra, ar jo nėra ir esame laimingi. Na, o tokios gražios akimirkos tik nuspalvina gyvenimą ryškesnėmis spalvomis“, – Žmonės.lt tikina TV žinių vedėja.

Kokia graži kelionė. Kaip gerai, kad susitikom. Ir išlaukėm. Ir sulaukėm. Ir nepaleidom.

Posted by Donata Račaitė on 2021 m. gruodžio 25 d., šeštadienis

Žinia apie sužadėtuvės Donata Račaitė pirmiausia pasidžiaugė socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje ir sutiko nuotraukomis pasidalinti su Žmonės.lt skaitytojais.

„Kokia graži kelionė. Kaip gerai, kad susitikom. Ir išlaukėm. Ir sulaukėm. Ir nepaleidom“, – rašė ką tik susižadėjusi žinių vedėja. 

Išsivedė Vaidas Užkuraitis???? miesto parodyt

Posted by Donata Račaitė on 2021 m. rugsėjo 10 d., penktadienis

Apie savo asmeninį gyvenimą daug nepasakojanti D.Račaitė su mylimuoju Mantu Vaiciekiūčiu kartu yra beveik metus su puse. Jiedu susipažino 2020-aisiais, kai Donata dalyvavo šou „X faktorius. Žvaigždės“. 

M.Vaiciekiūtis – garso režisierius, dirbęs ne viename TV šou.

Fotogalerija:

Donata Račaitė (9 nuotr.)
+3

Skaitykite daugiau