2018-05-27 12:56
AA

Ji pasakė TAIP! Baidarininkas Ričardas NEKRIOŠIUS (31) su mylimąja maratonininke Vaida ŽŪSINAITE (30) ruošiasi vestuvėms.

Apie jausmus vienas kitam profesionalūs sportininkai niekada neatviravo, net nesidalijo bendromis nuotraukomis socialiniuose tinkluose. Tik momentinėse nuotraukose, kurios išnyksta iš interneto prabėgus parai po jų paviešinimo, buvo galima išvysti jų meilės apraiškas.

Tikrai meilei viešumo nereikia – tai geriausiai įrodo Vaidos pirštą papuošęs sužadėtuvių žiedelis. Ričardas jai pasipiršo po sekmadienį vykusio bėgimo renginio „Nike We Run Vilnius“. Jų sužadėtuves paliudijo tūkstančiai žmonių.

„Galite numanyti, kaip mano širdis daužėsi. Teko sukaupti visą drąsą, – portalui Žmonės.lt sakė Ričardas ir suskubo pridurti. – Širdis daužėsi gal net labiau nei startuojant Olimpiadoje. Bet kaip ir ten, taip ir čia viską padariau tvirtai.“

R.Nekriošius patikino, kad apie sužadėtuves jis galvojo jau seniai, tačiau vis ieškojo tinkamos progos. Šiandien jis pajuto, kad tai TA diena, todėl susitarė su organizatoriais ir surengė gana impulsyvias, tačiau jaudinančias sužadėtuves.

Bėgimo renginį Ričardas pasirinko neatsitiktinai – jam labai norėjosi, kad šiuo svarbiu įvykiu būtų pagerbti ir Vaidos pasiekimai, jos kasdienė veikla.

Ričardas – vienas sėkmingiausių Lietuvos baidarininkų. 2011 m. Vengrijoje vykusiame pasaulio čempionate kartu su Andrej Olijnik iškovojo sidabro medalį K2-500 m sprinto rungtyje. 2015 m. pasaulio čempionate jiedu užėmė septintą vietą K2-1000 m rungtyje ir užsitikrino kelialapį į 2016 m. vasaros olimpines žaidynes. Jose dviviečių baidarių varžybose 1000 m distancijoje Ričardas ir Andrej užėmė penktąją vietą.

Tuo tarpu Vaida – lengvaatletė, vidutinių ir ilgų nuotolių bėgikė. Daugkartinė Lietuvos čempionė, kuriai priklauso iki 23 metų Lietuvos rekordas, 5000 metrų – 16.17,36; ir uždarose patalpose pasiektas 1500 metrų kliūtinio bėgimo Lietuvos rekordas. 2016-aisiais per Rio de Žaneiro olimpines žaidynes moterų maratono rungtyje liko 38-oje vietoje.