Susižadėjo Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė

Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė / Vilijos Buivydės ir „Fotobanko“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-04 16:03
Marijonas Mikutavičius (50) ryžosi svarbiam gyvenimo žingsniui – muzikantas, laidų vedėjas pasipiršo ilgametei širdies draugei, sūnaus mamai Ievai Daugirdaitei (33). Daugiau nei 5 metus poroje su Marijonu esanti žinoma dizainerė savo mylimam vyrui atsakė „Taip“. Žinią apie sužadėtuves Žmonės.lt patvirtino pati Ieva.

Žmonės. lt žiniomis, sužadėtuvės įvyko penktadienį, birželio 4 dieną.

„Tai, ko Tu šiandien manęs paklausei, į visus atsakymus yra tik vienas atsakymas – TAIP! Myliu ir gerbiu Tave, mano gyvenimo palydove“, – tokius žodžius Ieva skyrė Marijonui, savo sekėjams instagrame parodžiusi sužadėtuvių žiedą.

Marijonas ir Ieva drauge gyvenimo keliu eina daugiau nei 5 metus. Apie savo asmeninį gyvenimą pora neatvirauja. Tad gerbėjai ne kartą spėliojo, kad jiedu, ko gero, jau yra slapta susituokę. 

Ievos įrašas socialiniame tinkle:

Kad tarp Marijono ir Ievos įsižiebė jausmai, imta kalbėti 2014-ųjų spalio mėnesį, kuomet M.Mikutavičius pristatė naują savo dainą „Drąsių nieks nežudo“, jos vaizdo klipe Ieva vaidino pagrindinį vaidmenį.

Dar tuomet Marijonas negailėjo Ievai gražių žodžių ir tikino, kad ieškodamas tamsiaplaukės merginos Ievą pasirinko neatsitiktinai, esą ji viena gražiausių brunečių Lietuvoje. Tačiau apie romantiškus jausmus tąsyk M.Mikutavičius nekomentavo.

Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė / Vilijos Buivydės nuotr.
Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė / Vilijos Buivydės nuotr.

Stiprią Marijono ir Ievos meilę patvirtino svarbus įvykis. 2016 metų birželį porai gimė sūnus Majus.

Jautrią naujieną apie tai, kad I.Daugirdaitė laukiasi, M.Mikutavičius pranešė ypatingai – savo koncerto Kaune metu. „Reikia pasikalbėti“, – tada tarė Marijonas ir prisėdo ant scenos.

„Aš esu labai laimingas. Aš negalvojau, kad tai teks daryti taip, bet mes nebenorime meluoti. Nesu labai prietaringas, bet vis tiek bijau tai sakyti garsiai: aš ir moteris Ieva, su kuria esu ir kurią myliu.... mes turėsim sūnų“, – atskleidė jis. 

Fotogalerija:

M.Mikutavičiaus muzikinis klipas „Drąsių nieks nežudo“, kuriame nusifilmavo Ieva Daugirdaitė:

Naujausi straipsniai