Susižadėjo „Linkin Park“ lyderio našlė Talinda Ann Bentle

Talinda Ann Bentle ir Chesteris Benningtonas su vaikais/ Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-07 19:30
Prieš dvejus metus mirusio roko grupės „Linkin Park“ lyderio Chesterio Benningtono žmona Talinda Ann Bentley (42) žengia į naują gyvenimo etapą. Našlė pranešė apie sužadėtuves su mylimuoju Michaelu.

Džiugią žinią moteris paskelbė socialinio tinklo „Instagram“ tinkle. T. A. Bentley savo sekėjus paskatino po sunkų gyvenimo etapų rasti jėgų ir gyventi toliau.

„Šeima, draugai, su džiaugsmu pranešu apie sužadėtuves su savo žemėje gyvenančiu angelu Michaelu F. Noriu priminti, kad meilę galite surasti net po pačių didžiausių tragedijų. Jūsų sielos draugo mirtis nereiškia jūsų mirties. Jūs galite ir vėl būti laimingi“, – socialiniame tinkle rašė vyro netektį išgyvenusi moteris.

Grupės „Linkin Park“ lyderis Chesteris Benningtonas 2017-aisiais, liepos 20-ąją rastas negyvas savo namuose Los Anžele. Vyras turėjo 6 vaikus su dvejomis žmonomis. T. Ann Bentley ir Ch. Benningtono santuoka truko 12 metų. Pora kartu augino tris vaikus. 

Chesteris anksčiau žiniasklaidai yra pasakojęs, kad ilgai kovojo su narkotikais, alkoholiu. Vyras teigė, kad dėl vaikystėje patirtos prievartos yra galvojęs apie savižudybę.

Naujausi straipsniai