Susižadėjo Karina Krysko ir Jeronimas Milius

Karina Krysko ir Jeronimas Milius / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-14 16:06
Kurį laiką savo jausmus laikę paslaptyje atlikėjai Karina Krysko (39) ir Jeronimas Milius (35) paskelbė apie sužadėtuves. Paaiškėjo, kad pora šį žingsnį žengė dar vasaros viduryje.

Šią naujieną Karina Krysko paskelbė socialiniuose tinkluose. Dainininkė pasidalijo fotoakimirka, kuri buvo įamžinta liepos mėnesį, per atostogas Kroatijoje. Nuotraukoje matyti Karinos ranką puošiantis sužadėtuvių žiedas, taip pat paskelbta ir sužadėtuvių data – 2020 m. liepos 16 diena.

2020.07.16 ❤️💍 #croatia🇭🇷 #summer2020☀️ #love😍 #fiancée😇 @jeronimas.milius @karinakrysko 🧛‍♀️🐺

Posted by Karina Krysko on 2020 m. rugsėjo 14 d., pirmadienis

Kelionės akimirkas Karina Krysko savo instagrame paviešino dar liepos mėnesį, tačiau tuo metu apie sužadėtuves neišsidavė – parodė tik dvi nuotraukas, kuriose jiedu su Jeronimu besišypsodami pozavo vienas kitą glausdami glėbyje, o nuotrauką lydėjo ir iškalbinga grotažymė #onlylove.

Šis Karinos įrašas tapo dar vienu įrodymu, kad ji su Jeronimu išties vienas kitam puoselėja romantiškus jausmus.

Jeronimas Milius ir Karina Krysko
Jeronimas Milius ir Karina Krysko

2019 m. su šokėju Sauliumi Skambinu išsiskyrusi Karina atsitvėrė tylos siena ir apie asmeninį gyvenimą nei skyrybų, nei vėliau ir naujų santykių temomis neatviravo.

Tuo metu portalui Žmonės.lt susisiekus su K.Krysko, ji nebuvo linkusi atvirauti apie širdyje užgimusius naujus jausmus, tačiau santykių su J.Miliumi neneigė. „Norėčiau susilaikyti nuo bet kokių komentarų šia tema“, – Žmonės.lt tuomet sakė Karina.

Naujausi straipsniai