Susižadėjo Gwen Stefani ir Blake'as Sheltonas: „Ačiū, kad išgelbėjai šiuos metus“

Gwen Stefani ir Blake'as Sheltonas / Vida press ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-27 20:38
Dainininkai Gwen Stefani (50) Blake'as Sheltonas (43) žengė svarbų žingsnį savo santykiuose – pora susižadėjo.

Šią žinią G.Stefani pranešė socialiniuose tinkluose, pasidalijusi nuotrauka, kurioje matomas ant jos piršto suspindęs žiedas.

Atlikėjos paviešintą nuotrauką pakomentavęs B.Sheltonas šmaikštavo, jog šie metai nuo šiol jam nėra tokie blogi. 

„Ačiū, kad išgelbėjai šiuos, 2020 metus, ir visą likusį gyvenimą. Aš tave myliu“, – jausmų neslėpė jis.

View this post on Instagram

@blakeshelton yes please! 💍🙏🏻 gx

A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani) on

G.Stefani ir B.Sheltono sužadėtuvės įvyko prabėgus vos savaitei po atviro dainininkės interviu. Jo metu moteris atviravo, kad ją labai džiugina, kai aplinkiniai Blake'ą pristato kaip jos sutuoktinį. 

„Ar žinote, kiek žmonių jį pristato kaip mano vyrą? Žmonės priprato mus matyti kartu. Tai labai miela“, – tikino ji.

Dar šių metų pavasarį pora įsigijo pirmuosius bendrus namus. Anot „Variety“, G.Stefani ir B.Sheltonas įsigijo 13,2 mln. JAV dolerių vertės namą Los Andžele, San Fernando slėnyje, privačiame 1,6 arų plote. 13 000 kv. metrų namas yra trijų aukštų.

Naujai įsigytas nekilnojamas turtas pasižymi daugybę įspūdingų patogumų, įskaitant keturių automobilių garažą, moderniausią kino teatrą, taip pat didelį lauko baseiną ir SPA. 

Pora naują būstą įsigijo mažiau nei po metų, kai G. Stefani pardavė dvarą ant Beverli Hilso kalvos viršūnės, kuriame ji anksčiau gyveno su Gavinu Rossdale'u. Šis erdvus namas buvo parduotas už 21 650 000 JAV dolerių.

Pastaruoju metu Gwen Stefani ir Blake'as Sheltonas didžiąją laiko dalį praleido Oklahomoje kartu su dainininkės sūnumis – trylikamečiu Kingstonu, vienuolikmečiu Zuma ir 6-erių metų sūnumi Apollo.

Parduotas Gwen Stefani dvaras Beverli Hilse/Vida Press nuotr.
Parduotas Gwen Stefani dvaras Beverli Hilse/Vida Press nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Gwen Stefani su mylimuoju draugauja jau penkerius metus. Jų romanas užsimezgė po Gwen ir Gavino Rossdale'o skyrybų, kuomet paaiškėjo, jog G.Rossdale’as net trejus metus buvo neištikimas savo žmonai su jų namuose gyvenusia ir tris jų sūnus prižiūrėjusia aukle Mindy Mann.

Vos tik G.Stefani sužinojo apie begėdišką išdavystę, kuri vyko jai po nosimi, iš karto pateikė skyrybų prašymą be progos į kairę pasukusiam G.Rossdale'ui pasitaisyti.

B.Sheltonas taip pat yra išgyvenęs nesėkmingus santykius. Prieš užmegzdamas santykius su Gwen, jis išsiskyrė su antrąja žmona, taip pat kantri muzikos dainininke Miranda Lambert, su kuria praleido 10 metų.

Naujausi straipsniai