Susižadėjo buvusi „Gyvūnų policijos“ vedėja Agota Mašanauskaitė: „taip“ ištarė dar prieš piršlybas

Agota Mašanauskaitė / Naglio Bieranco ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-03 13:04
Buvusi laidos „Gyvūnų policija“ vedėja, drabužių kūrėja, buvusios merginų grupės „Pinup Girls“ narė Agota Mašanauskaitė susižadėjo su mylimuoju Luku. Poros sužadėtuvės įvyko rugsėjo 1-ąją. „Simboliška. Juk ši diena ir siejama su pradžiomis“, – portalui Žmonės.lt patvirtinusi žinią apie sužadėtuves šypsosi ji.

Kaip portalui Žmonės.lt pasakoja A.Mašanauskaitė, po daugiau nei vienerių metų draugystės mylimasis pasipiršti nusprendė netikėtai – ilgo pasivaikščiojimo Vilniaus gatvėmis metu. Tiesa, Agota juokiasi, kad teigiamą atsakymą Lukas išgirdo dar net nespėjęs paprašyti jos rankos.

„Po ilgo pasivaikščiojimo miesto gatvelėmis radome šiek tiek atokesnę vietą parkelyje, tarp aplink šurmuliuojančių studentų ir moksleivių. Lukas manęs paklausė, ar rugsėjo 1-oji man su kuo nors asocijuojasi. Negalvojusi atsakiau, kad su naujomis pradžiomis. Tai – tarsi nauji metai, net geresni už kalendorinius Naujuosius. Tuomet jis man sako: „Žinai, aš pagalvojau, kad nenoriu labai didelių vestuvių“, – Luko užuominą prisimena Agota ir priduria, kad apie vestuves jiedu nevengdavo pasišnekėti ir anksčiau, tad netikėtai šia tema prakalbęs mylimasis jos nenustebino.

„Aš jam atsakiau: „Man, iš tiesų, nesvarbu, nei kur, nei kaip susituoksime, svarbiausius dalykus jau žinau: kokios suknelės noriu, kokio atlikėjo ir kad tu būtum mano vyras“. Ir viskas, – besijuokdama pasakoja ji. – Kaip tik tuo metu Lukas atsisuko, laikydamas rankoje dėžutę su žiedu. Taip išėjo, kad teigiamą atsakymą jam pasakiau dar prieš paklausiant.“

Agota Mašanauskaitė su mylimuoju Luku / Asmeninio albumo nuotr.
Agota Mašanauskaitė su mylimuoju Luku / Asmeninio albumo nuotr.

Agota ir Lukas susipažino prieš šiek tiek daugiau nei metus. A.Mašanauskaitė šypsosi – už į jos gyvenimą atkeliavusį mylimąjį ji dėkinga savo geriausiai draugei, dainininkei Diletai Kisielienei.

„Dileta ir Lukas kadaise studijavo kartu, tad ji mus supažindino. Vieną dieną grįžau po kažkokio filmavimo ir Dileta man sako, žinai, padarysiu aš jums bendrą pokalbį socialiniuose tinkluose. Ir nieko per daug nepasakojusi, sujungė mus vaizdo skambučiu. Taip ir pradėjome bendrauti. Ačiū jai“, – šypsosi buvusi laidos „Gyvūnų policija“ vedėja. 

Agota Mašanauskaitė su mylimuoju Luku / Asmeninio albumo nuotr.
Agota Mašanauskaitė su mylimuoju Luku / Asmeninio albumo nuotr.

A.Mašanauskaitė atvira – Lukas ją sužavėjo paprastu ir šiltu bendravimu, o ir supranta jiedu vienas it būtų pažįstami ne vienerius metus. 

„Kartu esame šiek tiek daugiau nei metus, bet, kaip abu juokiamės, esame tokie panašūs ir taip gerai vienas kitą suprantame, jog atrodo, kad gerokai ilgiau būtume kartu, – juokiasi pašnekovė. – Lukas – labai žemiškas, paprastas ir rūpestingas, o ir, kas reta vyrams, dėmesingas. Vis dar nustembu, kai prisimena mano pasakytą vieną ar kitą frazę, kurią aš pati jau būnu seniai pamiršusi.“

Ne vienerius metus su grupe „Pinup girls“ koncertavusi Agota priduria, kad didžiuliu pliusu jų santykiuose tapo ir tai, jog jos mylimajam pramogų pasaulis – svetimas. 

„Jis su pramogų pasauliu neturi nieko bendro, tad tai irgi labai gerai, ramu, kad nekyla jokių skandalų ar paskalų, juk daug kas jas mėgsta“, – šypsosi A.Mašanauskaitė. 

Fotogalerija: