Susižadėjo Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas: piršlybos įvyko žvaigždėtame pajūryje

Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-08-18 17:47
Žavioji pramogų pasaulio pora Anžela Adamovič (29) ir Žygimantas Gečas (24) gerbėjams turi puikią žinią. Žygimantas pasipiršo Anželai ir išgirdo teigiamą atsakymą. Kaip Žmonės.lt sakė laimingi sužadėtiniai, svarbi jų gyvenimo akimirka įvyko rugpjūčio 9-ąją, žvaigždėtame Klaipėdos pajūryje.

„Man buvo šokas, buvau labai nustebusi. Kai išgirdau TĄ klausimą, dar turėjau kelias sekundes turėjau pagalvoti, ar visa tai – tikra. Kol susivokusi, kas čia vyksta ištariau „taip“, rodės, praėjo amžinybė. Bet tai buvo taip nuostabu! Esu labai laiminga“, – Žmonės.lt sakė Anžela.

Ji sako tą vakarą Klaipėdoje visiškai nesitikėjusi, kad Žygimantas jai pasipirš. Tiesa, apie sužadėtuves jau abu buvo kalbėję, tačiau kada jos įvyks – liko paslaptyje.

„Jau šiek tiek tikėjausi, neslėpsiu. Ir draugai tikėjosi, jau seniai žiūrėjo į mano rankas, ar nėra to žiedelio. Bet net nenumaniau, kad visa tai įvyks būtent tą akimirką“, – kalbėjo ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Piršlybos vyko Klaipėdoje, Smiltynės paplūdimyje. Rugpjūčio 9 dienos vakarą pora drauge leido prie jūros stebėdami žvaigždes.

„Pasipiršti galvojau jau seniai. Kai mes šią vasarą išvykome į kelionę po Europą, buvau su savimi pasiėmęs žiedą, galvojau – gal ten? Žiedą visur nešiojausi su savimi, norėjau sulaukti to momento, kad viduje pajausčiau – dabar. Norėjau, kad tas momentas, kai prašysiu savo moters rankos, būtų ypatingas, išjaustas. Tačiau gal buvo ne ta nuotaika, gal stresas, vis kažkaip netiko.

Norėjau, kad tas momentas, kai prašysiu savo moters rankos, būtų ypatingas, išjaustas.

Kai lankėmės Paryžiuje, kai kilome į Eifelio bokštą, apsauginiai tikrino visus daiktus, tąsyk bijojau, kad prašys parodyti dėžutę, o Anžela pamatys, bet kažkaip nepatikrino. Galiausiai grįžome į Lietuvą, išvykome į Klaipėdą. Vieną vakarą sėdėjome prie jūros, kalbėjome apie mus, apie santykius, džiaugėmės akimirka. Supratau, kad tas momentas atėjo“, – Žmonės.lt pasakojo Žygimantas.

Kaip jis pasakojo, vos apėmus tokioms mintims Anžela atsistojo ir jau norėjo eiti, tačiau Žygimantas ją sulaikė.

„Tuomet žiūrėjome į žvaigždes ir ieškojome Mažųjų Grįžulo Ratų. Paleidau ją, rodau pirštu į dangų ir sakau ten, žiūrėk. Kai ji nusisuko, priklaupiau, ji atsisuko ir – bam! Žandikaulis atsivėrė, ašaros pradėjo kauptis... Mano neypatingai paruošta kalba nuskambėjo, o kai išgirdau „taip“ – apėmė labai geras jausmas. Nebuvo taip baisu, kaip tikėjausi“, – sakė jis.

„Tai ir didžiulis džiaugsmas, ir didžiulė staigmena. Įspūdžiai – patys geriausi. Negali jaustis kitaip, kai tau pasiperša mylimas žmogus“, – džiaugėsi Anžela.

Pora sako jau numačiusi ir vestuvių datą. Susituokti jiedu ketina kitų metų vasarą, nors kol kas tikslios datos sako dar nėra numatę.

Susipažino Anžela ir Žygimantas muzikiniame šou „X faktorius“. 2014 metais jis tapo nugalėtoju, ji tąkart užėmė antrą vietą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Socialiniame tinkle gerbėjams naujieną pranešęs Žygimantas rašė:

Labai gerai pamenu tą pirmąjį kartą, kai Ją pamačiau. Buvome Druskininkuose, stovėjo šalia manęs ir tiesiog paprašė pasaugoti jos daiktus. Pirmas rankų paspaudimas ir „Labas, aš Anžela“.. Pakerėjo tie sutaršyti plaukai bei nuostabi šypsena. Nuo tada tiesiog pasikliaudamas savo vyriškais instinktais stengiausi kiekviename žingsnyje atsirasti kuo arčiau.

Patapau Jos „guodėju“ – pajaučiau, kad Ji pradeda manimi pasitikėti. Nekaltas juokelis, nekaltas žvilgsnis bei nekalti jausmai tuomet beldėsi vidun, tačiau nieko nežadėjo. Nenorėjom jokios ateities – tik valiūkiškų kvailionių.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pamenu, kai dar ištarėm vienas kitam „nebendrauk su manim tiek daug, nes įsimylėsi“ – du narcizai net nesusiprasdami klimpo gilyn. Dingo baimė paimti Jos ranką, atsirado laimė, pabudus ryte matyti Jos sunkiai atsiveriančias, patinusias gražias akis.

Tada BOOOM.

Aš neišsilakstęs, aš taip nenoriu, aš tą arba aną. Viskas!

Taip maust viduj pradėjo, net draugai ir naktys nepadėjo. O tada, po keleto savaičių, sulaukus skambučio ir prašant paguodos, net nesusizgribau, kad aš taip laukiau, kada galėsiu grįžt ir nieko negalvot, nes visos abejonės – tai tik baimė pagaliau stipriai įsimylėti.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Myliu“ .. „Ir aš tave“ – nieko geriau nereikėjo už šį pirmą mūsų pasisakymą.

Dar ir dabar tie žodžiai netapo nuvalkioti ir yra ištariami ryte, perpiet ar vakare ir jie stipriai glosto širdį.

Ar čia TOJI? Dažnai šis klausimas kildavo, bet neturėdavau argumentų, kodėl gi čia ne JI? Patyrinėję vienas kitą, turėję daug išbandymų leidom vienas kitam suprast, kad visgi taiiiip RADAU!

Per daug neplanavęs, nesidairęs į madingus priklaupimus tiesiog laukiau to momento ir mėnesį laiko šį metalą laikęs prie savęs, pagaliau sulaukiau ir supratau, kad dabar atėjo TA akimirka.

Ar tokia mūsų istorija? Neeee, tai tik istorijos pradžia ;)
Trumpai ir su meile. Ž.G

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai