Susižadėjo Alkas Paltarokas ir Erika Daugėlaitė: už savo meilę dėkoja karantinui

Alkas Paltarokas ir Erika Daugėlaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Komunikacijos specialistas Alkas Paltarokas ir jo mylimoji, SPA centro „Provanso kvapai“ įkūrėja Erika Daugėlaitė Naujuosius metus pasitinka itin džiugiomis nuotaikomis – gruodžio 30 dieną jie susižadėjo. „Džiaugiamės, kad mūsų meilė žydi“, – su portalu Žmonės.lt dalijasi A.Paltarokas.

Komunikacijos specialistas A.Paltarokas portalui Žmonės.lt pasakoja, kad su dabartine sužadėtine, verslininke Erika Daugėlaite jiedu susipažino prieš keletą metų, tačiau rimta draugystė užgimė tik pernai. Tiesa, tai įvyko gana neįprastomis aplinkybėmis – jie vienas kitą atrado tada, kai visas pasaulis sustojo.

„Lietuvoje prasidėjus karantinui ir viskam užsidarius, pusmečiui išvykau į Kiprą, kuriame gyvenau ir dirbau nuotoliniu būdu. Taip susiklostė aplinkybės, kad į Afroditės salą atvyko ir Erika. Magiška vieta mus suartino“, – juokiasi Alkas.

Alkas Paltarokas ir Erika Daugėlaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Visus metus Alko ir Erikos santykiai vis stiprėjo ir brendo link sužadėtuvių. Anot vyro, apie laukiančias piršlybas jo mylimoji nujautė ir tikėjosi, tačiau staigmeną pavyko išlaikyti. Vis tik atskleisti, kokia ji buvo, vyras neketina.

„Atvirai pasakysiu – su Erika nutarėme apie tai viešai nepasakoti. Tai buvo asmeninė šventė, kuris vainikavo mūsų santykius“, – portalui Žmonės.lt sako komunikacijos specialistas.

Alkas Paltarokas ir Erika Daugėlaitė / Asmeninio albumo nuotr.

A.Paltarokas atvirauja, kad sužadėtuvių metu vyravo dvi emocijos: jaudulys ir didelis džiaugsmas, išgirdus lemtingąjį „Taip“. Pakilūs jausmai neblėsta ir dabar.

„Džiaugiamės, kad pasitinkant naujus metus mūsų meilė žydi“, – šypsosi laimingas vyras.

Alkas tikina, kad su Erika jau turi keletą vestuvių idėjų, bet kol kas jas nori palikti paslaptyje.

Fotogalerija:

Alkas Paltarokas ir Erika Daugėlaitė (11 nuotr.)
+5

Kiek anksčiau žinia apie sužadėtuves pasidalijo ir socialinio tinklo "Facebook" paskyroje.

„Nuo Kipro kalnų, Poseidono audros bangų prie Afroditės uolos iki seno gero Vilniaus preliudų...nuostabūs metai kartu. Ačiū visiems už sveikinimus mūsų ypatinga proga.
 
Pandemija ir karantinas vienus išskyrė, o kitus sujungė. Visi mes ieškome ryškiausių laimės spalvų, ir kai tikra nuoširdžiai džiaugiamės juoda ir balta kartu...
 
Tegu Nauji metai būna visiems šviesūs!“, – dalijoji A.Paltarokas.

Nuo Kipro kalnų, Poseidono audros bangų prie Afroditės uolos iki seno gero Vilniaus preliudų...nuostabūs metai kartu....

Posted by Alkas Paltarokas on 2021 m. gruodžio 31 d., penktadienis

Skaitykite daugiau