Susižadėjo aktoriai Gabija Urniežiūtė ir Ainis Storpirštis

Ainis Storpirštis ir Gabija Urniežiūtė / FOTOGENIJAI nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-11 18:20
Gabija Urniežiūtė ir Ainis Storpirštis žengė dar veiną žingsnį rimtesnių santykių link ir po ketverių metų draugystės susižadėjo. Apie šį sprendimą pora pranešė socialiniame tinkle.

Gabijos URNIEŽIŪTĖS ir Ainio STORPIRŠČIO istorija prasidėjo mokykloje. Aktoriaus Gedimino Storpirščio sūnus tada net nenutuokė, kad tyli smulkutė penktokė, Stasio Urniežiaus, vilniečiams žinomo kaip kunigaikštis Vildaugas, dukra – būsima jo mylimoji.

Dabar Ainis atviras: jeigu ne Gabija, turbūt sugriauti nusistovėjusią tvarką, atsisakyti vaidmenų, kurie jį garsino, ir nusispjauti į aplinkinių nuomonę būtų buvę ne taip drąsu.

FOTOGENIJAI nuotr.
FOTOGENIJAI nuotr.

„Artimiau su Ainiu suvedė draugė Akvilė Gelažiūtė. Ji rengė diplominį darbą, pakvietė mane į kastingą. Gelažiūtės filmo “Aš tave myliu nx...„ istorija pasakoja apie tai, kaip mergaitę bando suvilioti vyresnis vaikinas. Ainiui, žinoma, nereikėjo jokios atrankos. Ilgai nenumaniau, kas gavo pagrindinį vaidmenį, tik vėliau sužinojau, kad vaidinsiu su kiekvienos to meto aktorės svajonių jaunikiu (šypteli). Dar visus metus po filmo aplinkiniai manęs klausinėjo, koks jausmas vaidinti drauge su Ainiu.“ – apie pažintį žurnalui „Žmonės“ yra pasakojusi Gabija.

Pirmas Ainio įspūdis, su Gabija susidūrus darbe, kadaise buvo, kad jai labai patinka tai, ką daro. Toks merginos atsidavimas Ainį jį įkvėpė.

„Daugelis žmonių negali pakęsti tokių, kurie užsiima patinkančia veikla. Tai tarsi vaikščiojantis priekaištas jų pačių egzistencijai. Tačiau mėgstama veikla ir daro tavo gyvenimą „tavo“, o ne „kitų“. Gabija turi daug užsispyrimo. Iš prigimties mes esame romantikai. Mus suvedė šiek tiek absurdiškas, bet nuoširdus tiesos siekimas.“ – yra sakęs garsus Lietuvos aktorius.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai