Susituokti planavę Eglė Skrolytė ir verslininkas Jonas Elvikis Vilniaus santuokų rūmuose nepasirodė

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Trečiadienio popietę Vilniaus Santuokų rūmuose po daugiau nei ketverių metų draugystės susituokti nusprendė buvusi TV laidų vedėja Eglė Skrolytė ir verslininkas Jonas Elvikis. Pora savo santuoką planavo įteisinti trečiadienio popietę, tačiau Vilniaus santuokų rūmuose jie nepasirodė. Pasak santuokų rūmų darbuotojos, pora savo slaptai šventei pasirinko kitą lokaciją.

Prieš vestuves susisiekus su būsima nuotaka ši atsisakė kalbėti apie šventę. Tiek Eglė, tiek Jonas norėjo amžiną meilę vienas kitam prisiekti privačiai.

Jų keliai susikirto pasitinkant 2015-uosius, po to buvo, kaip žurnalui „Žmonės“ prieš keletą metų sakė Eglė, gražus ir ilgas kavos gėrimo laikotarpis, nors jau iškart po pažinties vakaro moteris pagalvojo, jog su šiuo žmogumi neprasilenks.

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Vakarėlyje buvo daug visokiausių žmonių. Ji spinduliavo tokia gera, šilta energija, turėjo kažkokią paslaptį. Užtat priėjau ir tiesiai šviesiai pasakiau: „Labas.“ Nuo jos sklido toks jaukus laisvumas, paprastumas, tai ir patraukė. Vėliau atsiminiau, kad kažką apie ją skaičiau, mačiau“, – apie pažintį su Egle yra pasakojęs Jonas. 

Eglė ir Jonas jau buvo kartą sukūrę šeimas. E. Skrolytė anksčiau buvo ištekėjusi už Juozo Liesio, o Jonas taip pat buvo vedęs. Tiesa, vaikų iš pirmosios santuokos Jonas neturi, o Eglė kartu su J. Liesiu augina dvi atžalas – dukrą Meilę ir sūnų Rojų.

„Vaikai man pačiam padėjo suaugti. Po skyrybų gyvenau vienas, o paskui atsirado ne tik mylimas žmogus, bet ir jiedu, reikėjo išmokti viskuo dalytis. Jei būtų formulė, pagal kurią visi galėtume laimingai gyventi, nebūtų įdomu. Dabar mes visi kasdien ko nors mokomės ir stengiamės. Tie beveik dveji metai – tokie įdomūs, per juos visko tiek daug įvyko“, – apie pažintį su Eglės vaikais ir naują gyvenimo etapą yra sakęs Jonas.

Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau