Susituokė krepšininkas T.Rinkūnas ir D.Vaiginytė: po vestuvių paisys prosenelės patarimo

Tadas Rinkūnas ir Dominyka Vaiginytė / Luko Balandžio / BNS Foto nuotr.
Kamilė Akelaitytė
Šaltinis: 15min
AA

Birželio 24-ąją Vilniuje įvyko graži meilės šventė – susituokė buvusio valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ vyriausiojo dirigento Ugniaus Vaiginio dukra kosmetologė Dominyka Vaiginytė ir jos mylimasis krepšinininkas Tadas Rinkūnas. Pasakiška vestuvių ceremonija vainikavo ketverių metų draugystę, o į šeimos gyvenimą jaunieji žengia ramiai – tam yra pasiruošę.

„Namų be dūmų nebūna, bet esame pasiruošę kartu įveikti visus iššūkius“, – sako Dominyka.

Birželio 24-ąją Vilniaus Šv.Jonų bažnyčioje aukso žiedus sumainė dvi jaunos bei talentingos sielos – Dominyka Vaiginytė ir jos išrinktasis Tomas Rinkūnas. Po oficialios dalies bažnyčioje jaunieji artimiausius draugus bei gimines šią progą griausmingai paminėti sukvietė į Trakų rajone esančią sodybą „Margio Krantas“.

Ilgai planuotos dienos detalėmis jaunavedžių pora sutiko pasidalyti ir su 15min portalu. Pasak Dominykos ir Tado, vestuvių kėlimas jiems daug daugiau nei paprasta šventė – įsimylėjėliams tai ypač svarbi proga.

Tado Rinkūno ir Dominykos Vaiginytės vestuvės / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Nors šiuolaikiniame pasaulyje santuoka daug ko nekeičia, nes dauguma porų po vestuvių gyvena lygiai taip pat kaip ir prieš jas, emociškai bei psichologiškai mums tai svarbus įvykis gyvenime“, – dar prieš vestuves jausmais apie ypatingą dieną dalijosi nuotaka.

Mergina neslėpė – prieš ceremoniją tiek jos, tiek mylimojo neapleido jaudulys. Jiems vis kilo minčių, ar tikrai nieko nepraleido, ar viskas vyks taip, kaip buvo planuojama. „Norisi, kad šventė gera būtų ne tik mums, bet ir svečiams“, – 15min sakė Dominyka.

Vestuvės – su tradicijomis

Prieš pusantrų metų vestuves po truputį pradėjusiems planuoti jauniesiems šis procesas atnešė tik malonius rūpesčius: „Pasiėmėme koordinatorę, tad galiu teigti, kad vestuvių planavimas daug iššūkių tikrai nesukėlė.“

Dar šventės planavimo pradžioje vienos svarbiausių gyvenimo dienų mylimieji neįsivaizdavo be gausaus giminių bei draugų būrio. „Negalėtume švęsti vieni, norėjosi tokia proga pasidalinti su pačiais artimiausiais“, – tikino jaunoji.

Tado Rinkūno ir Dominykos Vaiginytės vestuvės / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Dominykos ir Tado Rinkūnų vestuvės artimųjų rate neapsiėjo be tradicijų. Viena iš jų – jaunikis nuotakos suknelę pamatė tik ceremonijos metu. Be šios, šventės programoje buvo numatytas ir poros sutikimas su duona, druska ir vandeniu, jaunavedžių šokis, nuotakos puokštės metimas ir, žinoma, bendras sutuoktinių torto pjovimas.

Prieš tampant Tado žmona, Dominykos vardą puošė šalia jo buvusi dirigento Ugniaus Vaiginio dukteriai suteikta Vaiginytės pavardė. Tačiau dabar, susijungus poros saitams bažnyčioje, Dominyka pasirinko vyro pavardę ir tapo Rinkūniene. „Naujas gyvenimo etapas – nauja ir pavardė“, – kalbėdama su 15min šypsosi mergina.

Dažnai neatsiejama vestuvių dalimi yra tapusios ir dovanos jauniesiems. Šįkart į šventę susirinkusiems svečiams sutuoktinių prašymas buvo ypač šiuolaikiškas – dovanos turi sutilpti į vokelį.

Ši artimųjų dovana galimai pasitarnaus jaunavedžiams po vestuvių kopinėjant medų svetur. Vietą medaus mėnesiui pora rinkosi ilgai dėl vis dar galiojančių skirtingų pandemijos galiojimų. Sutuoktiniai galiausiai nusprendė porą savaičių vienas kitu mėgautis Portugalijai priklausančioje Madeiros saloje, o prieš tai jų planuose – ir roko grupės „Coldplay“ koncertas Frankfurkte.

Išskirtinis dėmesys detalėms

Pagrindiniuose Vilniaus Universiteto rūmuose vykusioje vestuvių ceremonijoje Dominyka pasirodė pasipuošusi klasikine, undinėlės tipo suknele su labai ilgu šleifu. Ji atskleidė, kad dėl šios išsvajotos suknelės teko apeiti ne vieną vestuvinių rūbų saloną.

„Galiausiai nuoširdumu ir atsakingumu papirko visai neseniai atsidaręs salonas „Ji Pasakė Taip“, ten išsirinkau suknelę, būtent tokią ir įsivaizdavau!“,– džiaugėsi nuotaka.

O štai praėjus oficialiai vestuvių daliai, vakaro programai mergina pasirinko kiek drąsesnį įvaizdį. Kaip sako, jį „iki pat detalių“ padėjo išpildyti „Molči“ mados namai.

Tuo metu, kol prie jaunosios įvaizdžio teko nemažai užtrukti, su jaunikio aprangos pasirinkimu viskas vyko kur kas paprasčiau. Tadas pasirinko vyriškų kostiumų parduotuvę „Suitsupply“. Būtent ji jaunikiui paliko geriausią įspūdį, todėl parduotuvės darbuotojams buvo patikėta pasirūpinti visu vaikino įvaizdžiu.

Tado Rinkūno ir Dominykos Vaiginytės vestuvės / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Ne mažiau svarbi ir nuo vestuvių ceremonijos neatsiejama dalis – visą gyvenimą apie šią ypatingą dieną bylojantys jaunųjų žiedai. Tai kur kas daugiau nei tik vestuvių dienos papuošalas, todėl daugybę metų mūvimų žiedų paieškoms pora buvo nusiteikusi ypač atsakingai.

„Juos rinkomės gana ilgai, kol visai atsitiktinai užsukę apžiūrėti auskarų vestuvėms į saloną „Marry me by Ribas”, radome vestuvinius žiedus. Įdomiausia tai, kad pirmą kartą užsidėjusi žiedą jų parduotuvėje, pasijaučiau, lyg jau daug metų jį būčiau nešiojusi. Būtent dėl to pojūčio ir nusprendėme, kad radome „savo” žiedus“, – džiaugėsi Dominyka.

Galiausiai iš gausaus papuošalų pasirinkimo jaunikis išsirinko klasikinį auksinį žiedą, o jaunoji – auksinį su inkrustuotais deimantais.

Meilės istorija prasidėjo internete

Prieš beveik ketverius metus artimiau susibendravę sutuoktiniai vienas kitą pažinojo jau kiek seniau. Tačiau Tadui tik pažinoti Dominyką nepakako – jis nutarė parodyti iniciatyvą romantiškiems santykiams užmegzti. Vaikinas merginą pabandė užkalbinti ne kur kitur, o socialiniuose tinkluose.

Tado Rinkūno ir Dominykos Vaiginytės vestuvės / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Pradžioje, deja, atsako nesulaukė, bet nepasidavė ir po kelių kartų bandymų pagaliau prisikalbino. Nuo tada ir nesustojame bendrauti“, – su šypsena judviejų santykių pradžią prisiminė pašnekovė.

Kalbėdama su 15min Dominyka mintimis nusikėlė į jos su Tadu draugystės pradžios laikus ir paminėjo, kad tada ją vaikinas vienareikšmiškai sužavėjo geru humoro jausmu, nuoširdumu bei paprastumu.

Ir nors poros romanas greitai klostėsi teigiama linkme, kibti į oficialius įsipareigojimus jie neskubėjo. Tiek Dominyka, tiek Tadas praeityje turėjo nenusisekusių santykių patirčių, todėl šįkart tapti pora ryžosi tik viską gerai apgalvoję ir pasitikrinę, ar tikrai nori būti kartu.

Akivaizdu, nors judviejų meilė neprasidėjo iš pirmo žvilgsnio, o priešingai, santykiai buvo gerai apsvarstyti, tai jiems atnešė saldžių vaisių – įsimylėjėliai vasaros pabaigoje minės simbolinę ketverių metų draugystės sukaktį.

Tado Rinkūno ir Dominykos Vaiginytės vestuvės / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Per šiuos metus poros gyvenime netrūko išbandymų. Didžiausiu iš jų tapo santykiai per atstumą, kurie tęsėsi net porą metų. Tuo metu tiek Dominyka mokėsi užsienyje, tiek Tadas siekė profesionalios sportininko karjeros svetur.

„Po to pasitarę nusprendėme, kad turime būti arba iki galo kartu, arba iki galo atskirai“, – dalijosi mergina.

Porai įveikus santykius per atstumą, po šio išbandymo neliko baisumų. Dominyka patikino: „Visa kita ėjosi kaip per sviestą.“

Po dvejus metus trukusių šiltų jausmų puoselėjimo Tado širdyje užgimė ir noras santykius įprasminti rimčiau. Vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Nidos kopose – su merginos tėvų pagalba jis savo išrinktajai nusprendė pasipiršti.

Tado Rinkūno ir Dominykos Vaiginytės vestuvės / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Pamenu, kad dieną prieš tai draugei sakiau, kad dar visiškai nesitikiu, jog greitai susižadėsiu. Tačiau sužadėtinio planas buvo kiek kitoks. Jis ilgą laiką kūrė planus, kaip pasipiršti, ir paruošė man staigmeną“, – su džiaugsmu šią ypatinga dieną interviu metu prisiminė Dominyka.

Pagyvens dėl savęs

Gyvenimas po vestuvių ir kalbos apie galimą rutiną naujai „iškeptos“ Rinkūnų šeimos nė kiek negąsdina, kadangi jiedu jau kuris laikas gyvena kartu. Sutuoktiniai nemano, kad po vedybų jų kasdienybėje kažkas pasikeis.

„Faktas, kad, kaip sakoma, namų be dūmų nebūna, bet esame pasiruošę kartu įveikti visus iššūkius santuokoje“, – pozityviai nusiteikusi apie šeimos gyvenimą 15min kalbėjo pašnekovė.

Tado Rinkūno ir Dominykos Vaiginytės vestuvės / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Paklausta apie savo su vyru ateities planus, Dominyka atsakė, kad dar prieš santuoką labai svarbu žinoti partnerio ar partnerės lūkesčius dėl šeimos. Ji patikino, kad jų poroje taip ir yra – abu žino ko nori, todėl su vaikučiais neskubės.

„Dar visai neseniai iš mano prosenelės gavome patarimą pagyventi dėl savęs – dviese. Juo ir pasinaudosime“, – pokalbį šia nata užbaigė Tado Rinkūno žmona tapusi Dominyka Rinkūnienė.

Fotogalerija:

Dominykos Vaiginytės ir Tado Rinkūno vestuvės (26 nuotr.)
+20
Skaitykite daugiau