Susituokė šokėja Eglė Straleckaitė ir krepšininkas Dominykas Domarkas: vestuvės truko dvi dienas

Eglė Straleckaitė ir Dominykas Domarkas / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Eglės Straleckaitės (29) gyvenime – malonūs pokyčiai. Sportinių šokių šokėja ištekėjo už krepšininko Dominyko Domarko (29), ateinantį sezoną žaisiančio „Enea Astoria Bydgoszcz“ klube, praneša žurnalas „Žmonės“.

Eglė ir Dominykas meilę vienas kitam prisiekė Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje, kauniečių vadinamoje tiesiog Soboru.

Ceremonijoje, kurioje skambėjo Erikos Danilovaitės kanklėmis atliekamos melodijos, dalyvavo tik patys artimiausi porai žmonės. Santuokos liudininkais tapo Eglės brolis Tadas su žmona Arina.

Eglė Straleckaitė ir Dominykas Domarkas / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Iškilmingą dieną pora skyrė sau ir fotosesijai.

„O pokylį surengėme vėliau“, – sakė nuo šiol dviguba pavarde besivadinsianti šokėja. Į iškilmes vienoje gražiausių Lietuvoje vestuvėms skirtų vietų ji su vyru pakvietė net 80 svečių.

 

Eglė Straleckaitė ir Dominykas Domarkas / Teodoro Biliūno nuotr.

Dvi dienas trukusiomis vestuvių linksmybėmis, kaip ir visos šventės planavimu, užsiėmė kūrybinė komanda „Why Not Events“.

„Ir piršliui išmėginimų buvo, ir pamergės puokštę gaudė, ir fantus reikėjo išsipirkti, ir nuotraukų parodą surengėme... Norėjome tokios šventės. Ilgos, linksmos ir gausios. Ji, galima sakyti, užtruko pusę savaitės, nes po vestuvių dar parai likome pasimėgauti nuostabia „Dzūkijos dvaro“ gamta“, – su šypsena kalbėjo Eglė ir Dominykas Domarkai.

Dvi dienas trukusios šventės akimirkos ir poros pažinties istorija – naujausiame žurnale „Žmonės“.

Eglės Straleckaitės ir Dominyko Domarko vestuvės (91 nuotr.)
+85
Eglės Straleckaitės mergvakaris (23 nuotr.)
+17
Skaitykite daugiau