Susituokė Sofia Vergara ir Joe Manganiello: pažiūrėkite įspūdingos puotos nuotraukas

Sofios Vergaros ir Joe Manganiello vestuvės / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-23 06:02
Sekmadienį Floridoje susituokė karštoji Holivudo porelė Sofia Vergara (43 m.) ir Joe Manganiello (38 m.).

Priešingai nei kitos garsenybės, savo vestuvių pora nesistengė įslaptinti ir socialiniuose tinkluose su gerbėjais gausiai dalijosi vaizdais iš svarbiausios gyvenime šventės.

Įspūdingų vestuvių nuotraukas galite pažiūrėti Žmonės.lt galerijoje:

Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė prabangiame viešbutyje „The Breakers Resort“ Palm Biče, Floridoje.

Pranešama, kad Sofios Vergaros ir Joe Manganiello vestuvėse dalyvavo keli šimtai svečių, tarp kurių buvo ir Sofios kolegos iš serialo „Moderni šeima“, įskaitant Julie Bowen, Jesse'į Tylerį Fergusoną, Edą O'Neillą, Ericą Stonestreetą, Sarah Hyland, Ty Burrellį ir Ariel Winter, bei garsūs poros bičiuliai Arnoldas Schwarzeneggeris, Reese Witherspoon, Channingas Tatumas su žmona Jenna Dewan Tatum, Mattas Bomeris, Anna Paquin ir Stephenas Moyeris, įtakingas Holivudo prodiuseris Harvey Weinsteinas su žmona dizainere Georgina Chapman bei daugybė kitų.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Nuotaką, pasipuošusią specialiai jai siūta „Zuhair Murad“ suknele, link altoriaus vedė jos 23 metų sūnus Manolo iš pirmosios santuokos.

Žmonės.lt primena, kad „Modernios šeimos“ žvaigždė Sofia Vergara ir seksualusis Joe Manganiello susitikinėti pradėjo 2014-ųjų vasarą, o tais pačiais metais, vos po pusmečio draugystės, per šventinį Kalėdų laikotarpį pora susižadėjo.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Ši santuoka „Magiškojo Maiko“ žvaigždei Joe Manganiello – pirmoji, o Sofia Vergara anksčiau buvo ištekėjusi už savo mokyklos laikų meilės Jose Luiso Gonzalezo, su kuriuo susilaukė vienintelio sūnaus Manolo.

A photo posted by Mindy Weiss (@mindyweiss) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai