Susituokė Kate Middleton brolis Jamesas Middletonas: jaunavedžius sveikino ir hercogienė Catherine

James Middleton ir Alizee Thevenet, Kate Middleton ir princas Williamas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-13 13:50
Kate Middleton jaunesnysis brolis Jamesas Middletonas savaitgalį vedė savo išrinktąją – pracūzę finansų analitikę Alizee Thevenet, rašo People.com. Pora susituokė praėjus dvejiems metams po jų sužadėtuvių.

Laime spinduliuojantys jaunavedžiai džiugia žinia pasidalijo socialiniuose tinkluose. Jamesas Middletonas savo „Instagram“ paskyroje paviešino jo ir žmonos nuotrauką, taip patvirtindamas apie savaitgalį įvykusias vestuves pietryčių Prancūzijoje.

„Ponas ir ponia Middleton“, – naują jų poros statusą patvirtino jis.

„Vakar aš vedžiau savo gyvenimo meilę, apsuptas šeimos, draugų ir, žinoma, kelių šunų nuostabiame Bormes-les-Mimosas kaime. Žodžiais negaliu apibūdinti, koks aš laimingas“, – laimės neslėpė hercogienės Catherine brolis.

Slaptoje tuoktuvių ceremonijoje dalyvavo ir Kate Middleton su princu Williamu: šeštadienį jie atskrido į Prancūziją ir prisijungė prie jaunavedžių Bormes-les-Mimosas kaime. Nežinoma, ar dėdės vestuvėse dalyvavo ir hercogų vaikai George'as, Charlotte ir Louisas, rašoma Dailymail.co.uk.

Brolio vestuvėse dalyvavo ir vidurinioji sesuo Pippa Middleton su vyru Jamesu Matthewsu, tėvai Carole ir Michaelas Middletonai bei jo mylimi šunys Luna ir Mabel.

 
James Middleton ir Alizee Thevenet / Socialinių tinklų nuotr.
James Middleton ir Alizee Thevenet / Socialinių tinklų nuotr.

Verslininkas Jamesas Middletonas ir finansų analitikė Alizee Thevenet susipažino 2018 metais, o 2019 metų rugsėjį susižadėjo, tačiau jų vestuvių planai tuo metu buvo atidėti. 2020 metų gegužę jaunesnysis Kate Middleton brolis pasidalijo, kad jis ir Alizee tą mėnesį planavo susituokti, tačiau pakeitė planus dėl COVID-19 pandemijos.

James Middleton ir Alizee Thevenet / Socialinių tinklų nuotr.
James Middleton ir Alizee Thevenet / Socialinių tinklų nuotr.

Naujausi straipsniai