Susituokė Augustė Radzevičiūtė ir Neilas Gittinsas: „Niekas nepasikeitė, tik pavardė“

Augustė Radzevičiūtė ir Neilas Gittinsas įregistravo santuoką / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Dalia Daškevičiūtė
Publikuota: 2018-02-06 15:28
Antradienio popietę Vilniaus santuokų rūmuose susituokė Augustė Radzevičiūtė ir britų iliustratorius Neilas Gittinsas. Pora augina dvejų metų sūnų Skajų Juozapą.

Pora atvyko su dviem santuokos liudininkėmis – Neilo mama ir Augustės pussesere, kukliai papozavo susirinkusiems fotografams ir prisėdo pasikalbėti – iš pradžių tarpusavyje, o įsidrąsinę pakalbino ir fotografus. „Jūs dažniau čia pasirodote, papasakokite, kas čia?“ – rodydama į iškabintus kilimus, šalia kurių keturiese sėdėjo, žiniasklaidos klausė Augustė.

Nuotaka vilkėjo kuklią, švelniai rausvo atspalvio suknelę ilgomis rankovėmis, iki kelių, ir avėjo batukus su raišteliais. Jaunikis vilkėjo mėlyną megztuką ir pilkas kostiumines kelnes. Abu lengvai jaudinosi.

Nuotakos tėvai – žurnalistas, keliautojas, kulinaras Vytaras ir žurnalistė Laisvė Radzevičiai – Santuokų rūmuose nepasirodė. Kitų poros sveikintojų, išskyrus fotografus bei žurnalistus, irgi nebuvo.

Ceremonija buvo trumpa, jos metu Neilui vertėjavo liudininkė. Augustė pasirinko vyro pavardę ir tapo Auguste Marija Gittins. Pora pageidavo, kad žiniasklaida nedalyvautų ceremonijoje. Žiedų jie neturėjo.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Po ceremonijos Augustė ir Neilas trumpai pabendravo su žiniasklaida. Kad būtų aiškiau jaunikiui, kalbėjo angliškai. „Šiandien susituokėme, nes tai buvo artimiausia galima diena tai padaryti“, – vienbalsiai teigė pora. Paklausti, kada nutarė susituokti, jie tik šypsojosi ir gūžčiojo pečiais.

„Tai viskas, ką turiu. Mes tik norime būti kartu, mes laimingi“, – žvelgdamas į Augustę teigė Neilas, o Augustė pridūrė: „Mes visuomet sakome, kad niekas nepasikeičia.“. Žmonės.lt paklausta, ar ir šią akimirką, po santuokos įteisinimo, niekas nepasikeitė, Augustė teigė, kad ne – tik pavardė.

Pora teigė, kad Augustės tėvai su poros sūnumi laukia jų. „Juk kažkas turi likti su juo“, – nusijuokė Augustė. Po ceremonijos pora ir liudininkės išėjo pas Augustės tėvus ir sūnų valgyti picos ir torto.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Augustė, nors ir labai jauna tapo mama, yra nekart sakiusi, kad jai tai – didžiausia gyvenimo dovana. Pora susituokė po daugiau nei trejų metų draugystės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai