Susituokė Arnoldo Schwarzeneggerio dukra Katherine ir Chrisas Prattas

Katherine Schwarzenegger ir Chrisas Prattas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-10 15:42
Savaitgalį Katherine Schwarzenegger Kalifornijoje sumainė aukso žiedus su filmo „Galaktikos sergėtojai“ ir „Galaktikos sergėtojai II“ žvaigžde Chrisu Prattu.

Mados namų „Armani“ vestuvine suknele pasipuošusi Arnoldo Schwarzeneggerio ir Marios Shriver dukra lemtingąjį taip Chrisui Prattui ištarė Montesite, Santa Barbaros apylinkėse.

„Vakar buvo geriausia mūsų gyvenimo diena. Dievo, šeimos ir artimų draugų akivaizdoje mes tapome vyru ir žmona. Ceremoniją gaubė gražiausios emocijos, intymios akimirkos. Jaučiamės palaiminti žengę į kitą gyvenimo etapą“, – socialiniame tinkle ypatingos dienos akimirkomis besidalydama rašė nuotaka. 

Katherine padėkos žodžių negailėjo ir ją bei vyrą papuošusiam dizaineriui.

„Sakome didžiulį ačiū ponui Giorgio Armani, sukūrusiam gražiausią, vienintelę tokią suknelę  man bei pasirūpinusiam Chriso kostiumu. Šįryt mes buvome tiesiog devintame danguje.“

Katherine – antroji Chriso žmona.

Su buvusia žmona Anna Chrisas susituokė 2009-aisiais. Susipažino pora 2007 metais juostos „Take Me Home Tonight“ filmavimo aikštelėje.

Aktoriai turi sūnų Jacką, kurio globa dalijasi tarpusavyje.

Sunku pasakyti, kaip Ch. Prattas susipažino su Arnoldo Shcwarzeneggerio dukra. Ji yra tinklaraštininkė ir vaikiškų knygų autorė, tuo tarpu Ch. Prattas po savo nesusisekusios santuokos buvo ilgai poruojamas su įvairiomis moterimis. Pora savo santykius nuo aplinkinių akių ilgai slėpė. 

Naujausi straipsniai