Susipažinkite: Šveicarijai „Eurovizijoje“ atstovaus Aleksandrą Rybaką primenantis Sebalteris

Sebalteris / eurovision.tv nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nurungęs penkis dainininkus, nacionalinę Šveicarijos atranką į „Eurovizijos“ konkursą laimėjo dainininkas Sebalteris. Jis gegužės mėnesį Kopenhagoje, Danijoje, vyksiančiame konkurse atliks dainą „Hunter of Stars“.

Savo šalies atstovą konkurse Šveicarija rinko bendru televizijos žiūrovų ir komisijos narių sprendimu: abi šalys rezultatams turėjo vienodą įtaką. Sebalteris atrankos finale sužibėjo kaip vienvaldis lyderis: jam simpatijas skyrė ir komisija, ir žiūrovai.

Aleksandras Rybakas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Šveicarijos atstovui „Eurovizijoje“ – vos 22-eji metai. Jis šalyje žinomas ne tik dėl gabumų dainuoti, bet ir talento groti smuiku. Jo teigimu, eurovizinį kūrinį „Hunter of Stars“ įkvėpė kelis mėnesius trukusi kelionė po Jungtines Amerikos Valstijas.

Nuotaikingas Sebalterio pasirodymas gali šiek tiek priminti Aleksandro Rybako šou „Eurovizijoje“, atnešusį pergalę Norvegijai.

Panašumus lemia ne tik tai, kad Šveicarija į konkurso sceną taip pat išsiuntė jauną dailų jaunikaitį, bet ir tai, kad kaip ir A.Rybakas, Sebalteris „Eurovizijos“ scenoje žada pats užgroti smuiku.

Išgirsti eurovizinę Šveicarijos dainą galite čia, įvertinti – komentaruose.

Skaitykite daugiau