Susipažinkite su naująja Samanta Džouns – Lindsey Gort

Kim Cattrall ir Lindsey Gort / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-10 16:03
Lindsey Gort vardas iki šiol buvo beveik nežinomas – šiai aktorei vis nepavykdavo gauti ryškesnių vaidmenų. Tačiau jos žvaigždės valanda pagaliau išaušo – būtent ji įkūnija ikoniškąjį Samantos Džouns iš „Sekso ir miesto“ personažą seriale „The Carrie Diaries“.

29-erių Lindsey Gort iki Samantos Džouns vaidino neryškius epizodinius vaidmenis įvairiuose serialuose. Gauti pašėlusios Samantos vaidmenį jaunimui skirtame seriale „The Carrie Diaries“, kuris pasakoja „Sekso ir miesto“ priešistorę, nebuvo lengva – tam prireikė net trijų atrankų.

„Pirmą kartą maniau, kad pasirodžiau gerai, bet po atrankos mano agentas paskambino ir pasakė, kad netikau vaidmeniui, nes serialo kūrėjai nori garsesnės aktorės, – „People“ pasakojo Lindsey Gort. – Kai į atranką pakvietė antrą kartą, vėl netikau. Kai po trečios atrankos agentas pranešė, kad gavau vaidmenį, vos neiškritau iš balkono.“

Serialo kūrėjų pasirinkimas patiko ir Samantą Džouns „Sekse ir mieste“ įkūnijusiai Kim Cattrall. Kai buvo paskelbta, kad Samantą vaidins Lindsey Gort, Kim Cattrall pasveikino ją per „Twitter“ ir palinkėjo sėkmės. „Labai džiaugiuosi, kad vaidinsi bebaimę Sam, raktas į ją yra jos širdis“, – rašė Kim Cattrall.

Naujas serialas „The Carrie Diaries“ pradėtas kurti šiais metais, pagrindinę heroję Kerę Bredšou, kurią originale įkūnijo Sarah Jessica Parker, vaidina jauna aktorė AnnaSophia Robb. Serialo veiksmas vyksta devintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje ir rodoma Kerės Bredšou jaunystė bei jos pažintis su Niujorku, vaikinais ir seksu. Samantos Džouns personažas seriale atsirado tik antrajame sezone, kuris šiuo metu yra rodomas JAV.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai